ZetHa dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

dodano: 2019-10-08 16:15 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

ZetHa ('95) - fanom Borixona i obozu New Bad Label znany był już od dawna, teraz ogromny sukces chillwagonu przekuł się również w większą rozpoznawalność jego ksywy na terenie całej Polski. ZetHa to przede wszystkim tony charyzmy, pozytywny vibe i swojskość, która pozwala mu zyskiwać jeszcze większą rzeszę fanów - a także real talk, który sprawia, że chcesz pozostać z nim na dłużej.

Oprócz zapowiedzianej płyty chillwagonu, w niedalekiej przyszłości mamy dostać również jego solo pt "9", które będzie jego pierwszym, pełnoprawnym solowym projektem, po wydaniu 3 mixtape'ów. Szykujcie się na energię, ZetHa nie pozwoli Wam się nudzić.

Kielecki raper jest idealną alternatywą dla uprzedzonych do newschoolu słuchaczy. Dojrzała liryka, niezwykle przemyślane porównania i w pełni ukształtowana stylówka. Konsekwentną pracą zasłużył, by w końcu świat należycie poznał jego możliwości!

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Dziewiąty Młody Wilk Popkillera 7?

ZetHa - A nie mówiłem? (directed by KOOZA)

ZetHa x BL BEATZ - Wilson (directed by KOOZA)

ZetHa - PYK (directed by KOOZA)

chillwagon - flaga

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>