Kaz Bałagane: "Współcześni słuchacze rapu będą dawać przyzwolenie donosicielom, kapusiom itp."

Kaz w pytaniach od fanów został zapytany o komentarz w sprawie 6ix9ine'a, którego proces cały czas trwa. Warszawski raper stwierdził, że Tekashi wyjdzie na procesie lepiej niż się można spodziewać i zapoczątkuje popularność na nową falę raperów.

"Nic mu się nie stanie. To będzie początek nowego snitch-wave-u, gdzie współcześni słuchacze rapu dają przyzwolenie donosicielom, kapusiom itp., Już wkrótce będzie to powszechne i normalne. Nowej generacji słuchaczy nie interesuje to w żadnym stopniu, czy ktoś jest sztywny, autentyczny, czy prawdziwy. Będzie im tylko chodziło, żeby muzyka bujała. Wspomnicie moje słowa" - skomentował sprawę Bałagane.

Ponadto raper zapowiedział, że na płycie "Polska Gotówkowa" znajdzie się 18 numerów oraz, że możemy spodziewać się na niej nieoczywistych gościnek.

reklama
KurwaBezprzesady
Wszystkie branżowe media piszą o kompletnie nieodkrywczym wywodzie Kaza, wszyscy to przekazujecie w taki sposób, jakby to była jakaś ultymatywna prawda (pozdro KOZA), a przecież wiadomo że tak już jest a nie będzie. Każdy ma w kutasie prawdziwości czy inne farmazony. Nawet najgłupsi ulicznicy szczaili że z tymi zasadami to ściema. A że może to będzie pierwszy raper kapuś jak masa to może tak być.
Żaps-stękanie
Dopóki Rondle będą promować stękające kurwy tak właśnie będzie :)
hjb
donosicielstwo wśród bandytów jest społecznie pozytywne
Prawdziwy100
20:06 17

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>