Bonus RPK zdradza powód niestawienia się w więzieniu

dodano: 2019-09-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na początku tego miesiąca Bonus miał stawić się w więzieniu w celu odbycia kary 5,5 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Za pomocą swoich social mediów raper poinformował, że przeszedł poważną operację, co było powodem niestawienia się w zakładzie karnym. Jak poinformował czeka również na posiedzenie w sprawie odroczenia kary.

„Siemanko Ludzie! Mam kilka słów do przekazania wszystkim zainteresowanym moją obecną sytuacją. Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań, przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną. 

Mam już termin posiedzenia odnośnie odroczenia kary, także w ciągu kilku tygodni wszystko się wyjaśni. O wszystkim poinformuje Was na bieżąco. Odciąłem się od social mediów, ponieważ potrzebowałem spokoju i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty „Bloków Rezydent”. Jeżeli chcecie mnie wesprzeć to zamawiajcie preorder na www.BonusRPK.pl. Ten legalny haracz wciąż mi spędza sen z powiek, a na preorderze zarabiam więcej niż zwykle. Korzystne dla moich fanów jest to, że poprzez zamówienie preorderu, płyta z podpisem będzie u Was w dniu premiery. Bardzo dziękuję za wsparcie i tyle ciepłych słów od Was! Cały czas myślę pozytywnie i wierzę w to, że jednak uda mi się wygrać tą nierówną walkę! Czekajcie na nowe rzeczy ode mnie, bo będzie grubo! Pozdro serdeczne.” - takie oświadczenie wystosował Bonus zarówno na swoim Facebooku, jak i Instagramie.

Premiera płyty odbędzie się w następnym tygodniu, 4 października.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Siemanko Ludzie !!! Mam kilka słów do przekazania wszystkim zainteresowanym moją obecną sytuacją. Niestety, odebrałem bardzo niekorzystne wyniki badań przez co musiałem się poddać pilnej operacji. W tym momencie już jest lepiej i wracam do zdrowia. Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną. Mam już termin posiedzenia odnośnie odroczenia kary, także w ciągu kilku tygodni wszystko się wyjaśni. O wszystkim poinformuje Was na bieżąco. Odciąłem się od Social Mediów, ponieważ potrzebowałem spokoju i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty "BLOKÓW REZYDENT". Jeżeli chcecie mnie wesprzeć to zamawiajcie preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! Ten legalny haracz wciąż mi spędza sen z powiek, a na preorderze zarabiam więcej niż zwykle. Korzystne dla moich Fanów jest to, że poprzez zamówienie Preorderu, płyta z podpisem będzie u Was w dniu premiery. Bardzo dziękuję za wsparcie i tyle ciepłych słów od Was !!! Cały czas myślę pozytywnie i wierzę w to, że jednak uda mi się wygrać tą nierówną walkę !!! Czekajcie na nowe rzeczy ode mnie, bo będzie grubo !!! Pozdro serdeczne !!! #bonusrpk #ciemnastrefa #szpital #operacja #muremzabonusem #poprawaprawa #stoppomówieniom #blokówrezydent #preorder #hiphop #rap #trap #muzyka #music #świeżeinfo #pozdrawiam

Post udostępniony przez BonusRPK_official (@bonusrpk_official)

Tagi: 

reklama
ODB RIP
Myślałem, ze ten pseudo gangster podciął sobie żyły ale dalej liczy, że uniknie kary robiąc z siebie ofiare.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>