"good kid, m.A.A.d. City" najdłużej utrzymującym się albumem na Billboardzie w historii!

Wydanie w 2012 roku "good kid, m.A.A.d. City" było ogromnym wydarzeniem. Wobec będącego pod skrzydałami Dr. Dre i zbierającego wówczas spory hajp słuchacze oraz środowisko miało spore oczekiwania, które zdecydowanie zostały spełnione, bowiem płyta Kendricka osiągnęła bardzo wiele.

Tytuł obronił się zarówno pod względem artystycznym, jak i komercyjnym, a prawie 7 lat po premierze albumu wokół albumu znowu wytworzyło się nieco szumu. Wszystko to za sprawą rekordu, jaki "good kid, m.A.A.d. City" właśnie pobiło.

358. Dokładnie tyle tygodni łącznie spędził na listach Billboardu album K-Dota i jest to oficjalnie najdłużej przebywający na tym zestawieniu krążek w historii! Raper przeskoczył tym samym Eminema i jego "The Eminem Show", który na Billboardzie spędził tydzień krócej. No cóż, jeśli ktokolwiek miałby przejąć schedę po Panie Marshallu, to Kendrick jak widać jest tego godzien, a i sam Slim Shady nie powinien się raczej o przesadnie obrażać o konieczność ustąpienia młodszemu koledze - swego czasu określał "GKMC" "arcydziełem". My tymczasem czekamy na kolejny album od Kendricka, który miejmy nadzieję nadejdzie już niebawem.

s.
Jak dla mnie to kolejne albumy to jakoś nie zachwycały. Wysoko postawił poprzeczkę i teraz doskoczyć nie potrafi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>