Paluch o albumie BOR, genezie powstania labelu i modzie w nowym wywiadzie

Na kanale 6:45 Macieja Dobkowicza ukazał się nowy wywiad z szefem BOR Records, w którym raper opowiada o procesie powstawania nadchodzącego krążka BOR Crew, o rozwoju Szpaka czy o samej genezie i ideologii BOR.

"Od dłuższego czasu próbowaliśmy się zgrać, ale było to logistycznie ciężkie do zrobienia. W końcu się udało i spięliśmy kalendarz. Wszyscy podesłali możliwe terminy i znaleźliśmy pięć dni, gdy mogliśmy się spotkać. Oczywiście prace nad materiałem były prowadzone wcześniej; zdalnie – przez internet i telefony. Każdy wiedział, co ma do zrobienia. Powstały zalążki numerów i później sprawdziliśmy, co mamy, a co trzeba nagrać. Na miejscu zrobiliśmy około dziewięciu czy dziesięciu numerów" - opowiadał o płycie Paluch

Ponadto szef BOR nadmienił, że na krążku znajdzie się posse-cut ze wszystkimi członkami grupy.

Poznański raper wypowiedział się również o ideologii, która szła za jego grupą w momencie jej założenia: "Ideologicznie chodziło o sprzeciw wobec systemu, dlatego jest Biuro Ochrony Rapu zamiast Biura Ochrony Rządu. Chodziło o to, że wbijamy stricte w system, a nie w scenę rapową. Oczywiście to się wiąże, natomiast Biuro Ochrony Rapu, bo my robimy zajebisty rap i chcemy się obracać w tym temacie. W mniejszym stopniu chodziło o to, żeby kogoś dojeżdżać." 

Oprócz tego panowie rozmawiali o modzie, o tym czemu Paluch nie mógłby wypuszczać pewnych rodzajów i akcesoriów oraz o przyszłych i przeszłych kooperacjach z zagranicznymi raperami.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>