Koza: "Białas ma strasznie seksistowskie podejście"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-07 13:29 przez: Kontakt (komentarze: 16)

Ostatnio głośno było o wersach Kozy, który w numerze nawinął "J*bać SB Maffiję" a później pisał "Jak was serio obchodzi, o co chodzi z j*baniem SB, to po prostu uważam, że to śmieszne bo ich fani dalej myślą, że to jakiś uliczny skład, któremu nie można nic złego powiedzieć, a nie zwykła firma zarabiająca pieniądze na szesnastolatkach".

Teraz w rozmowie z CGM'em raper z Raszyna rozwinął temat i wskazał co jeszcze razi go w twórczości SBM.

"Strasznie mnie frustruje to, co robi Białas. Od kilku dobrych lat, wydaje mi się, że od początku swojej twórczości ma strasznie seksistowskie podejście. On to przekazuje w taki sposób, jakby to była jakaś ultymatywna prawda." - tłumaczy Koza w wywiadzie z Marcinem Flintem i dodaje: "Jeżeli dana kobieta ma ochotę uprawiać seks z jakimś typem tylko dlatego, że nosi pasek Gucci, to jemu nic do tego. Potem chłopaki na imprezach, którzy go słuchają zachowują się dokładnie w ten sposób. Kategoryzują sobie kobiety na te, które należy szanować i na szmaty, które należy j*bać. I to jest złe i obleśne"

"Jesteś dorosłym człowiek, idolem ludzi. Dlaczego to robisz? Możesz być idolem ludzi i mówić o gównie i to jest dobrze, że to robisz, ale dlaczego nienawiść?" - pyta Białasa autor "Mystery Dungeon" i tłumaczy, jaką rolę u niego w tekstach pełnią podobne terminy: "Nie odchodzę od konwencji i mówienia słowa „suko” albo „szmato”. Chodzi o to, żeby wziąć te pojęcia i odwrócić ich wartość na pozytywną. Suka jest emancypowaną kobietą, która pozwala sobie na wolność seksualną, a nie typiarą, którą trzeba wytrzeć podłogę. To jest coś, co powinniśmy moim zdaniem przyjąć jako fakt."

Koza: “Strasznie nie podoba mi się to, że Białas kategoryzuje kobiety”

Tagi: 

polski rap gówno
oczywisty troll, jak ktoś to bierze na poważnie to chyba jest fanem hemingeja albo innego sokół
Kolec
Kolejny debil co chce wmawiać ludziom,że kurwa to nie kurwa tylko fajna kobieta."...Hej ty szmato !no co? przecież to nie obraźliwe ..."Koza idzie za znakami czasu czyli nazywanie kobiet szmatami i wmawianie innym,że to ich nie obraza.Ciekawe czy jak koza będzie miał żonę i córeczkę to będzie chciał by kumple nazywali je szmatami?
McTerminator
Hahah wyobraź sobie -e szmaty, jemy dziś na mieście? -siema co robisz mordo? -a siedze ze swoimi szmatami -a to pozdrów te szmaty
Kolec
Dokładnie :) "Jestem szmatą,dziwką i jestem fajna.Do tego wyrywam każdego faceta ,robie mu laskę i jestem w tym dobra.Zazdroście mi inne dzięki..." mniej wiecej taki bije przekaz z teledysków i piosenek większości czarnych wykonawców.Nicki Minaji,Mel B i im podobne też o tym śpiewają a same Stany są zalewane takimi tekstami.O czym śpiewają czarni raperzy?A co u nich w teledyskach najbardziej się pokazuje? Upodlić kobietę i wmówić jej że to jest fajne.Zrobić z niej dziwkę i kazać myśleć że jest fajna.Koza to idiota, zresztą kto daje sobie ksywe Koza?Tylko idiota.
Kolec.
cd...wychodzi na to,że wg. Kozy kurwy nie można nazwać kurwą bo to sexistowskie :))
incoG
Faktycznie wiele pozytywnych aspektów niesie za sobą nazywanie kobiety "suką", a "szmata" to już w ogóle komplement, że sama rozkłada nogi. Co to kurwa za wymoczek? Chyba za często kąpał się z wujkiem. "Niezła z Ciebie szmata - w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście" lol2
koniecswiata
co to za pedal kurwa liscia bym mu nie wyjebal bo bym sie bal ze go zabije
dlaciebie
Oho, maczo z Polski się odezwał. Matkę też bijesz tym P O T Ę Ż N Y M liściem, jak Ci za mało kanapek do szkoły nakroi?
D. Twa.
Kto to w ogóle jest?! Wtf??
wyrocznia
jaki ty jesteś ograniczony człowieku pomyśl co ty pierd....przecież nounejmie od białasa się ucz lepiej jak pisać i nawijać bo to wzór jak to robić i do jego najazdy na kobiety łatwych obyczajów są podstawne bo jak ktoś się rucha za pasek gucci to jest ewidentnie pustym człowiekiem bez wartości i nie tłumacz tego tym ROBI TO BO LUBI błagam ... idź jeszcze na kolorowo ubrany i krzycz JESTEM ZA ADOPCJĄ DLA GEJÓW I LESBIJEK puknij się kozo w czerep
ODB RIP
Co to kurwa za leszcz z głosem wykastrowanego geja. Kto robi wywiady z takimi ciotami?
Zakatarzony Białase
To przecież ty a nie on chuju
Wilkołak
Kolejny zindoktrynowany dureń który chce uczyć innych jak mają mówić , mysleć i żyć. Nie pasuje to nie słuchaj i nie nakazuj bo z tym bliżej do faszyzmu niż wolności
Piesek
Robisz to samo hipokryto. Nie pasuje, to nie komentuj, nie czytaj i nie nakazuj, bo z tym bliżej do faszyzmu niż wolności. Przynajmniej według Ciebie.
Wilkołak
Błyskotliwe piesku nie mniej niż twój nick. Żeby coś skomentować chyba najpierw musze to przeczytać? Czaisz kolejność piesku? Rozróżniasz komentowanie od nakazywania?Czy może chętnie zakazałbyś mi komentowania w imie jakiejś cenzury? Powtarzasz w dużym stopniu mój wpis a na koniec próbujesz mi wcisnąć tanią projekcje wg której odpowiedzialny jest nie ten co tak robi tylko ten który o tym mówi. Dla mnie jakaś tam koza może sobie mówić i robić co chce. Ma do tego takie same prawo jak ja do komentarza. Różnica polega na trzymaniu sie faktów i prawdy. Nie każdy mówiący negatywnie o kobietach jest od razu seksistą. Czaisz teraz piesku?
HAjdiS
Wiecie jak odróżnic Kozę od dobrego chłopaka? Gdy ten mówi: suka, szmata Ja robię: blaka blaka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>