Xzibit - legenda Kalifornii na 2 koncertach w Polsce!

wydarzenie
dodano: 2019-08-28 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Xzibit, gwiazda hip-hopu, jeden z najlepszych MC's w historii Zachodniego Wybrzeża, autor takich hitów jak "X", "Paparazzi", "Front 2 Back", “Multiply” czy "Hey Now", znany z programu MTV "Pimp My Ride", w sobotę 9 listopada wystąpi w Warszawie w klubie Proxima i dzień później, 10 listopada, w krakowskim klubie Kwadrat.

KUP BILET - WARSZAWA

KUP BILET - KRAKÓW

Chociaż urodził się w Detroit, a kilka lat młodości spędził w Albuquerque, Xzibit określany jest jako jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża. To wszystko za sprawą przeprowadzki do Los Angeles w wieku 14 lat, gdy powodowany obserwacją rozwijającej się sceny hiphopowej, postanowił spróbować swoich sił w pisaniu tekstów oraz występach na scenie. Jako MC był członkiem Likwit Crew, a w mainstreamie zasłynął za sprawą przyjaźni z takimi sławami jak Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, 50 Cent czy Ice Cube, z którymi współpracuje na co dzień.

Ma na swoim koncie 7 albumów, w tym złote "Man vs. Machine", "Weapons of Mass Destruction" czy "Full Circle", z których pochodzą single "Multiply", "Hey Now" oraz "Concentrate". Wszystko zaczęło się jednak od wydanego w 1996 r. albumu "At The Speed Of Life", który był zalążkiem późniejszych sukcesów. Konsekwentnie prowadzona kariera sprawiła, że Xzibit na początku XXI wieku zajął zasłużone miejsce wśród największych sław hiphopowej sceny! Nie sposób wyobrazić sobie rapu, bez tego przepotężnego głosu, tony hitów i flow, przed którym można tylko bić pokłony.

Panie i Panowie, przed Państwem X… ZIBIT!

A my przypominamy wywiad, który przeprowadziliśmy z Xzibitem przy jego ostatniej wizycie w Warszawie... ponad 10 lat temu!

Jedyny polski wywiad z Xzibitem

Xzibit - X

Xzibit - Paparazzi

Tagi: 

bau
Zawsze zasrany Kraków i zasrany warszawa. kiedy Wrocław?
kajo
xzibit był najlepszy na poczatku kariery peace X :)
kajo
Do wrocławia może bayerfull przyjechać .
?a@
Powie mi ktos jak to jest możliwe że będzie dwoch Xzibitow bo jeden ma grac w Palladium a drugi w Proximie no bo nie wierzę ze jeden człowiek jest w stanie ogarnac dwa koncerty jednego wieczoru
kajo
a trzeci w stodole

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>