Xzibit "One In A Million" (Prod. by Dr. Dre) - niepublikowany odrzut z "Weapons Of Mass Destruction"!

W połowie miesiąca pisałem wam na temat nowego albumu Xzibita, który jest obecnie w przygotowaniu i według insiderskich zapowiedzi ma się pojawić na rynku jeszczy w tym roku. Chwilę po otrzymaniu tych rewelacji, udało mi się namierzyć inną perełkę jeśli chodzi o twórczość "Mr. X 2 Tha Z", która stanowi swoistą wisienkę na torcie przy ostatnich przeciekach, a jest nią niepublikowany nigdy utwór X'a na bicie samego Dr. Dre!

Według informacji do których udało mi się dotrzeć, kawałek "One In A Million" - bo o nim tutaj mowa, był jednym z kilku numerów, które powstały w czasie pracy nad krążkiem "Man Vs Machine", a nie zostały wydane. Dość powiedzieć, że pierwotnie utwór ten miał się pojawić również na kolejnym albumie Xzibita - "Weapons Of Mass Destruction" i zastąpić na trackliście "Scent Of A Woman" autorstwa Hi-Teka. Nie jest to jednak jedyny numer z tego materiału nad którym czuwał Dre, a który wypadł z płyty przed premierą. Również oryginalna wersja kawałka "L.A.X." została nagrana pod bit Doktorka, ale X wymienił go na produkcję od Sir Jinxa...

W kwestii samego "One In A Million" nie jest to może jakiś spektakularny numer, który powalałby na kolana i D-R-E ma w swoim dorobku masę lepszych rzeczy, które wyszły spod jego ręki, ale mimo wszystko polecam sprawdzić ten utwór bo jest to jednak kawałek pięknej west coast'owej współpracy na linii Andre Young-Alvin Joiner, która zaowocowała przez ostatnie 15 lat sporą ilością naprawdę konkretnych bangierów.

ToM
Ten utwór juz dawno znalazłem w sieci a tutaj dopiero taki newa. Pozdrawiam
ToM
*news

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>