Xzibit - nowy album jeszcze w tym roku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-15 18:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Od momentu premiery krążka "Napalm" minęły już prawie 4 lata - w tym czasie pojawiło się trochę przecieków na temat następnej płyty Pana "X 2 tha Z", o których pisaliśmy na łamach Popkillera, jednak żadna z nich nie została dotychczas potwierdzona. Nie znaczy to jednak, że temat zupełnie umarł - wręcz przeciwnie, bo właśnie dotarły do nas najnowsze wieści z obozu Xzibita: nowy album trafi do sklepów jeszcze w tym roku!

Co więcej - LP o niesprecyzowanym jeszcze tytule powstanie pod czujnym okiem samego Dr. Dre, który będzie pełnić rolę współproducenta wykonawczego całego projektu!
Oprócz szefa Aftermath za warstwę muzyczną krążka odpowiadać będą Focus, Dem Jointz, NottzRaw, Analogic oraz producenci, z którymi Xzibit współpracował przy okazji płyty "Napalm". Potwierdzona lista gości zawiera zaś takie ksywki jak Snoop Dogg, Anderson .Paak, Bishop Lamont, Jayo Felony, Cassie Vegas, Big Hutch i Tray Deee!

Wciąż otwartą pozostaje kwestia nazwy albumu - początkowo miał on nosić tytuł "Vanguard", ale X zdecydował się ochrzcić w ten sposób swoje nowe studio. Były też pogłoski co do "Veterans Day", jednak Mc Eiht zatytułował tak swoje solo lata temu, więc i ten termin odpadł... jedno jest pewne - jeśli ten long play będzie tak dobry jak poprzedni to bez wątpienia warto na niego czekać, zgadzacie się?

Doggy Dog
Nareszcie!! :D
ejjj
W linku grzyba leca jakies smuty a nie X !
Mnuuj
Xzibit jeden z niewielu gości w amerykańskim mainstreamie którego darzę autentycznym szacunkiem, prywatnie ogarnięty i inteligentny typ z szacunkiem do innych ludzi, choć oczywiście kiedyś lubił ostro pobalować
ReDstanDarD
Jasne, ze warto czekac. Napalm rozpierdol totalny, szkoda tylko, ze tak okrutnie niedocenione.. taka tragiczna sprzedaz, az sie wierzyc nie chce. Mam nadzieje, ze tym razem X zostanie odpowiednio doceniony.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>