Jay-Z udostępnia swój kultowy debiut... ale nadal rozdaje karty

"Reasonable Doubt" to bezdyskusyjnie jeden z najwspanialszych albumów w historii hip-hopu - a także otwarcie jednej z jego największych karier. Jay-Z wjechał na scenę z buta, redefiniując podejście do tematu ulicznych opowieści - jak i podejście do biznesu.

Jeśli młodsi fani chcieli uzupełnić zaległość o ten album szukając go na streamingach to mieli spore utrudnienie - Jigga postanowił udostępnić go jedynie na swoim Tidalu, przez co osoby korzystające np ze Spotify nie miały do niego dostępu. Teraz sytuacja się zmieni, ale... nie do końca.

Mr. Carter postanowił bowiem wrzucić album, ale tylko na wybrane serwisy - YouTube Music Premium, SoundCloud, iTunes, Amazon Music, Google Play Music, a nawet Pandora, Napster czy Tesla. Czegoś Wam tu brakuje? A no Spotify i Apple Music - Jay uznał bowiem, że chętnie udostępni krążek mniejszym serwisom, nie zagrażającym jego Tidalowi - głównej konkurencji nie dokarmi, zarazem ukazując swoją otwartość wobec innych. Perfekcyjnie rozegrana partia - karty rozdane, ale na swoich zasadach. Can't knock the hustle. Since 1996.

Jay Z - Can't Knock The Hustle Feat. Mary J Blige

Tagi: 

hermenegilder
Wow, na pewno apple i spotify się załamią i zbankrutują, bo nie mogą udostępnić jednej płyty sprzed 23 lat, która jest do ściągnięcia nielegalnie po jednym kliknięciu w googlach.
oioi
średnia płyta, ale jak 100 osoba powie że klasyk to nawet Janusz co nie słuchał tego to powie, że klasyk
tfd
Jak srednia gosciu to jest klasyk przez duze K jak dla mnie lepsza plyta od Illmatica

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>