Pezet z nowym singlem - hołdem dla starych czasów i starego hip-hopu!

Nowy singiel z "Muzyki współczesnej" Pezeta jest paradoksalnie... powrotem do korzeni.

"Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie" – mówi Pezet.

"Zastanawiam się czy wracam bo dawno mnie nie było czy cały czas byłem tylko dawno nie nagrałem albumu i w sumie myślę, że to drugie. „Muzyka Współczesna” to będzie zaskakujący twór i będziemy to odkrywać powoli. Kawałek pt. „Intro” pełni właśnie funkcję intra na tym albumie. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć trzeba będzie sprawdzić cały album."

Teledysk powstał we współpracy z marką STR8, której filozofia "Go for Great" idealnie pasuje do tekstu nowego utworu Pezeta.

„Muzyka współczesna” to album po prostu o życiu. Tak jak „Muzyka Klasyczna” czy „Muzyka Poważna” tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie.”

Sprawdź też:

Pezet/Noon "Muzyka Poważna" - dziś 15 rocznica premiery!

"Muzyka Poważna" miała być pierwotnie... solówką Pezeta!

Czy "Ukryty w mieście krzyk" złapie drugie życie? - felieton

Pezet - Intro (prod. Auer, cuty DJ Panda)

reklama
s.
dobre, mi siadło
incoG
Aż czasy Noona się przypomniały. Modle się o powrót starej szkoły na takie bity
1984
Dzięki Pezet za powrót

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>