Pezet wraca z "Muzyką Współczesną"! Klip, info i preorder

video
dodano: 2019-06-14 00:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Po 7 latach od premiery ostatniej płyty Pezet – jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – ogłasza premierę nowego albumu pt. „Muzyka Współczesna”. Płyta na sklepowych półkach pojawi się 27 września, a już dziś można zamówić limitowany preorder i obejrzeć teledysk do najnowszego singla pt. „Obrazy Pollocka”.

Fokus ocenia młodą scenę i... zapowiada nową solówkę! (Popkillery 2019)


"Dla mnie to numer trochę o przemijaniu, odnoszący się do różnych moich relacji, jak również do relacji i sytuacji znanych mi osób dorosłych, moich rówieśników.
Często są to relacje nie do końca udane, czasy się zmieniły, trochę na dobre, trochę na złe. Wszyscy jesteśmy wciąż trochę pogubieni. Piosenka jednak nie opowiada tylko o smutku, nie mówi też po prostu o miłości. Utwór wyprodukował Auer – myślę, że brzmi to zajebiście i trochę niespodziewanie. Czerpiemy nadal z oldschoolu, brzmienia lat 90-tych się wkradają, ale też nawiązuje do deep house czy techno." – mówi Pezet.

„Muzyka Współczesna” to album po prostu o życiu. Tak jak „Muzyka Klasyczna” czy „Muzyka Poważna” tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie. Znajdzie się jednak i 90 BPM i miejsce dla dj’a. – tak o albumie mówi Pezet.

Info, okładkę i preorder albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych

Pezet - Obrazy Pollocka (prod. Auer)

AŁER
a po chuj ten typ wydawał taki np "ostatni track", zaklamany jak inne rapery. tfu
jprdl
O kurwa nie wiedziałem że można być takim tępym, to nie Pezet jest zakłamany tylko ty jesteś przygłupem i nie kumasz linijek
Kolo kolo
Gimbaza tak ma. Trep jestes
Dawid
Szacunek.
polski rap gówno
hajs z reklam się kończy to trzeba o sobie przypomnieć
Pezet
a co to cos zlego? xd idz lepiej posluchac pedalow w ruzowych wlosach i ciasnych spodenkach.
Pezet
*różowych
incoG
wypierdalaj
Anonim
jak to współczesna jak miała być muzyka reklamowa?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>