Bedoes: "Mam większe ambicje niż bezsensowne hity"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-14 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Bedoes ujawnił, że niedługo ukaże się kręcony w Paryżu klip do jego nowego singla z Lankiem "Hardcore Pleasure" - gdy jeden z fanów zapytał co z zapowiadanym wcześniej "FPS" okazało się, że młody raper pod wpływem impulsu zmienił całą koncepcję.

"Pojechaliśmy do Paryża kręcić klip do FPS, ale na miejscu zmieniliśmy zdanie. Przywitał nas widok uchodźców mieszkających w namiotach, postanowiliśmy wylać nasz gniew. Nie jestem pewien tego czy piosenka FPS kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, gdyż zmieniliśmy kompletnie koncepcje płyty. Zrobiliśmy dużo hitów, które pewnie miałyby po 40 milionów wyświetleń ale tekstowo były według mnie bezwartościowe i mało ambitne. Zmieniam całkowicie podejście do swojej twórczości, mam większe ambicje niż bezsensowne hity, mimo, że to by się sprzedało. Chcę wylewać przez swoją muzykę emocję i zmienić świat." - napisał szczerze Bedoes na swoim FB.

Poniżej rozwinięcie tej wypowiedzi opublikowane przez członka 2115 na jego Instastory.

Galeria

Tagi: 

Radko
Zaczynam go lubić za podejście
LIL SQQA
Przecież to tylko ckliwa promocja , on tekstowo nie wnosi nic a raczej kaleczy to o co ludzie w tej muzyce walczyli od dawna , nie chodzi o ten cały PRZEKAZ tylko o całą sztukę rapowania ,pisania rymów , punchy itd
s.
Innymi słowy - moi słuchacze są tak "wymagający", że byle jakie gówno, mające chwytliwy rytm nagram to i tak to się sprzeda...
s.
"Zrobiliśmy dużo hitów, które pewnie miałyby po 40 milionów wyświetleń ale tekstowo były według mnie bezwartościowe i mało ambitne"
Dawid
Chorągwiewa.
Jureg
Aha ha ha ha
dobry ty
gościu jest w grze od 5 lat? więcej może nie wiem i teraz się obudził że jest żło na świecie :O ?
Idea
Czekamy teraz na kampanie proimigrancką, po lgbt! Borysku Żżży...
Belmondo Informator
Co za bęcwał, on naprawdę myśli, że jest artystą. A jest nikim.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>