Bedoes ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 5 (2016/17)!

Bedoes ('98) - najmłodszy uczestnik 5 edycji Wilków (a równocześnie najmłodszy w momencie wyboru ze wszystkich Wilków poza DJ-em Flipem) i idealny przykład jak wjechać na scenę z buta. Gdy wchodził w szeregi SB Maffiji miał ledwie 17 lat, a krótko po 18-tce atakuje z jednym z najgłośniejszych i najszerzej dyskutowanych albumów ostatnich miesięcy, debiutanckim "Aby śmierć miała znaczenie" nagranym w duecie z 16-letnim Kubim Producentem.

Mieliśmy już w Młodych Wilkach dwóch reprezentantów Bydgoszczy, ale Bedoes ukazuje całkiem inną muzyczną stronę niż Bisz i Klarenz - to newschool pełną gębą, łączący bezpośredniość i proste codzienne obserwacje z najświeższymi muzycznym patentami i trendami. Z jednej strony mamy więc mocne uliczne "A Ty?" przywołujące na myśl francuski trap, a z drugiej nasuwający skojarzenia z Post Malone'em "Gang, gang, gang".

Bedi swoje pierwsze nagrywki wrzucał w Sieć na większą skalę jeszcze w gimnazjum, zderzając się z falą hejtu, ale konsekwentnie szlifując styl i budując charakter -  efektem jest to, że świeżo po 18-tce dysponuje już wachlarzem flow, łamie tempo, przyspiesza, podśpiewuje i potrafi zarówno pokazać klasyczne rapowe umiejętności i życiowe storytellingi jak bezkompromisowe imprezowe bangery czy całkowicie pokręcone muzycznie i wizerunkowo koncepty. To, jak mocno polaryzuje słuchaczy idealnie podkreśla jego wyrazistość i potwierdza, że tego gościa w tegorocznych Młodych Wilkach zabraknąć po prostu nie mogło.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: The Distance Vision

Grafika: Studio Graficzne AJ

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA FB ORAZ CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA POPKILLERA, BY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE RUCHY WOKÓŁ MŁODYCH WILKÓW. EKSKLUZYWNE MATERIAŁY I PODPOWIEDZI DO ZNALEZIENIA SĄ NATOMIAST NA NASZYM INSTAGRAMIE.

Bedoes ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 5 (2016/17)! - wywiad

Bedoes & Kubi Producent - Kolega Brata Rapera (official video)

Bedoes - A ty? (prod. GeezyBeatz) [SQUADSHIT #12]

BEDOES - PUSZKI, KARTONY, BUTELKI (prod. Got Barss) [SQUADSHIT #7]

Bedoes & Kubi Producent - Biały i młody [official video]

k2
Mordki, zamknijcie tę śmieszną stronę, bo chyba już nie ma sensu dłużej ciągnąć tych nieśmiesznych żartów. Najlepsze cykle zostały przez was porzucone, a na tapetę nie wstydzicie się wrzucać Popków, Tedzików i innych śmieci. Do tego do młodych wilków pchacie osoby, które za grosz nie mają dobrych tekstów, ale za to mają flow na niuskulowych bitach. 7 z 8 tegorocznych wilków (oprócz Ducha) to beznadziejne pajace, niewarte uwagi. Ja się stąd zrywam, nie pozdrawiam.
k2
I to nie jest wylewanie żali pod wpływem chwili, a długofalowa obserwacja staczającego się serwisu.
hejze hej
zgadzam sie. kiedys chetnie tu wbijalem po atrakcyjne, niedostepne nigdzie indziej informacje o dobrej muzyce / po sama muze, ktora moglem tu poznac. od dawna wchodze tu coraz rzadziej i rzadziej, a teraz, centralnie, z dniem dzisiejszym przestaje tu w ogole zagladac. konsekwentna droga w dol. pozdrawiam
Pato na koszulkach
Kurwa kto? BEDOPIES? JPRDL DNO
Niecny Pornograf
Przeczuwałem, że ta kwintesencja chujni się pojawi w tej edycji. Gratulacje!!!
wololo
bosz jaki ból dupy
dobrywariat
xDDD jebać
MaciejBKS1920`
DNO DNO DNO..... PRAWIE NIKOGO Z MŁODYCH WILKÓW NIE IDZIE SŁUCHAĆ. PORTAL SPADA NA ....DNOO
BIG L RIP
Ja pierdole co to za patologia. Gnoje ledwo po 18 lat. Zero wiedzy, zainteresowań, sportu, tylko ćpanie, koks, dziwki i taki styl zycia. Szacunek nalezy sie osobom, które wyrwały sie z zepsutego otoczenia ale zrobili to z klasą. To co zrobił ten idiota jest krótkofalowe, bo on nie bedzie sie już rozwijal tylko stopniowo staczał. Autodestrukcja jest teraz w modzie jak disco polo.
Kacperbeast1
Bedi propsy dla ciebie
Cunninlynguists
Przeraża odbiór gówna tego typu w Polsce. Jak Białas i reszta wieśniaków (nie obrażając wsi), którzy założą bryle, wydziarają sie i pozują na polskich Drake'ów. Natomiast Popkiller to portal dla którego juz nie liczy sie rap i promowanie dobrej muzyki... liczy sie cała otoczka w okół i koleżeńskie układy. [*]
Oho
Stawiać Bisza i Klarenza koło bedopiesa. Gratuluję popkiller, do dziś jakoś Was szanowałem, teraz już nawet nie ma po co dalej śledzić tego syfu. 2017 rok, rokiem bez dobrego polskiego portalu o rapie.
Mateusz Natali

Postawieni są obok siebie celowo dla kontrastu bo to właśnie kontrast i jak największa przekrojowość zawsze przyświeca nam w wyborach - dlatego też w tej samej edycji co Bisz był też np Śliwa czy Gedz :) a dla fanów klasycznego vibe'u też coś jeszcze w tym roku mamy ;)

Fanatyk
Nie rozumiem koncepcji Młodych Wilków. Zawsze myślałem, że będą to utalentowani reprezentanci podziemia, których fame nie jest na tyle duży by stać się przepustką do ,,życia z rapu", ale talent i konsekwencja w robieniu dobrej muzyki już tak. Przeciętny słuchacz nie koniecznie powinien znać tym gości i o to w tym powinno chodzić. Powinni mieć szansę się ,,wybić". A wrzucanie do tego takich osób jak Reto czy Bedoes niczemu nie służy oprócz większej klikalności waszego serwisu czy odsłon kanału na yt z wywiadami itd. To są ludzie, którzy mają milionowe wyświetlenia i już żyją z rapu, ludzie którzy bez waszej pomocy dostali się do mainstreamu więc po co tu są? Na ich miejsce moglibyście pomóc dwóm innym świetnym raperom z podziemia bez takiej popularności, co muszą zapierdalać do roboty a to co zarobią inwestować w muzykę....
helou
coś za późno
smak
Widać że już po prostu nie mają pomysłów do tego świat poszedł w taką stronę ;d
polski rap gówno
o jak sie spierdoliłem pienieżnie z tego jebanego bedocwela, moze kurwa jeszcze sokol albo eldo tutaj dojebiecie jako mlode wilki XDDD
zekij
Kolejny miszcz autotune... ja pierdole taki rap
 polski rap gowno
na niego czekałem <3
polski rap gówno
mówiłem chyba cwelu żebyś sie nie podszywał ? bo lepa na pizde bedzie gibko grana śmieciu
777
"a ty? co bys zrobil na moim miejscu? zaczal rapowac cZy poszedl pchac towar?" na twoim? nie pchac, ale przepychac.. kible w szaletach miejskich.
DGK ALL DAY
soundcloud.com/user-140259855/braza-el-chapo Polecam posłuchac prawdziwego rapu. Pozdrawiam.
Fanatyk
Sprawdziłem. Bardzo na poziomie! Pozdro
Komsi
Ostatnio więcej dobrej muzyki jest na glamrapie niż tutaj. Promujecie jakieś pierdolone gówno, chyba zapomnieliscie, że szczycicie sie tym, że promujecie dobrą muzykę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>