The Blu Mantic odpowiada Dwóm Sławom - "Czarny Wilk" - odsłuch

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-03 16:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

W ostatnich miesiącach The Blu Mantic nie próżnował - a to wypuszczając numer "Pączki" w duecie z Kubi Producentem w Tłusty Czwartek, a to oddając hołd polskiemu hip-hopowi specjalnym mixtejpem nagranym na polskich bitach. W weekend - kiedy my szykowaliśmy się do dwóch dużych zagranicznych wywiadów - popkillerowy Młody Wilk rodem z Teksasu zaatakował natomiast zapowiadanym już jakiś czas temu trackiem "Czarny Wilk".

Jak mówi podtytuł, mimo bitewnego charakteru linijek nie jest to w zamierzeniu stricte "diss" a raczej "odpowiedź" w kierunku duetu złożonego z Astka i Rado Radosnego. Skąd jednak całe zamieszanie i o co poszło?

Wszystko zaczęło się od wersu Astka w numerze "Friendzone" Deemza, opublikowanym w zeszłym roku. Członek Dwóch Sławów nawinął wtedy "Krępująca cisza, ta przyjaźń nam potrzebna tak jak Murzyn w Młodych Wilkach", jasno i jednoznacznie nawiązując do piątej edycji naszej młodowilczej akcji i udziału Blu w całej inicjatywie.

Rapowa odpowiedź Blu i odsłuch "Czarnego Wilka" pod TYM LINKIEM.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pod spodem również ostatni studyjny track Blu i St. Elmo - chilloutowe, leniwie płynące "They Want":

The Blu Mantic X St Elmo - "They Want" (Visual Presentation )

mhmm
nie jest stricte dissem, ale pojechano nieźle... Myślę , że Astkowi absolutnie nie przeszkadzał jego kolor skóry i nie ma nic do czarnoskórych, tylko fakt, że popkiller miałby go wziąć na siłe jako "ubarwienie" :P edycji.Ogólnie uważam ze przerost odpowiedzi nad wersem Astka . Kawałek dobry, pozdro. peace
Damiano
Po angielsku to on mi że sobie odpowiadać tam z kad pochodzi
jprdl
Przecież po polsku tym bardziej byś nie rozumiał tłuku, "z kad" kurwa, jebnij się w ten pusty czerep wielki polaku nierozumiejący ojczystego języka
Anonim
I dobrze zrobił. Niby dwóm pedałom nie chodziło o to że jest czarny ale to beka jak chuy że dwóch wacków mówi że on tam był nie potrzebny jak on wszystkich tych wacków co natali promował w tamtej edycji pozjadał mimo że jakimś przekozackim raperem nie jest. Jak on był nie potrzebny to tak samo nie był potrzebny jakiś reto czy inny planbe. Beka też jacy agresywni się zrobili te dwa sławy nie wiem na chuy wgl go zaczepiali fajni chcieli być. Zaraz ktoś powie że swoje zdanie wyrazili, skoro tak to czemu nie pocisna jakiegoś wack mc których w polsce pełno, tylko najłatwiejszy cel bo mało kto go tu słucha a jak się postawi to zaraz z nim wszyscy pocisną że czarny polaka atakuje. Chuy im w dupe za ten wers, całkiem nie potrzebny jak ta spina teraz.
HaihaOp
"Pokój dla prawdziwych składów w Katowicach"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>