Taco Hemingway i Dawid Podsiadło wyprzedali... Stadion Narodowy!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2019-05-21 21:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dopiero co zachwycaliśmy się tym, że Taco Hemingway wyprzedał kultowy Torwar. Mijają miesiące a warszawski raper połączył siły z Dawidem Podsiadło i wypełnił obiekt... 10-krotnie większy. Tak, Stadion Narodowy!

"Czegoś takiego jeszcze nie było w historii zarówno tego miejsca, jak i polskiej estrady. Już 28 września 2019 roku na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert. Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku. Od momentu ogłoszenia wydarzenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie i gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom." - czytaliśmy na wydarzeniu.

Przedsprzedaż biletów ruszyła 15 maja... i już się zakończyła, zostały ostatnie miejsca na ostatnim sektorze. Wow.

Sprawdź też:

Taco Hemingway i wyprzedany Torwar - fotorelacja

***

Liroy szczerze: "Hip-hop ciągle trzyma mnie przy życiu" (Popkillery 2019)

incoG
Niepodważalnie jest to sukces dla obu wykonawców, jednak nazywanie Taco raperem jest mocnym nadużyciem
jprdl
hurr jakies disco polo gra ten taco odbierdolta sie od nas i od naszego hiphopu i od nas
ODB RIP
Kim jest kurwa podsiadło i dlaczego ktoś uważany za rapera gra z nim na wspólnej imprezie? Czekam na koncerciwo Paluch/Zenon Martyniuk
jprdl
Właśnie, prawdziwy raper powinien grać w jakiejś kurwa piwnicy zamiast poszerzać horyzonty

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>