Sokół o współpracy z Dawidem Podsiadło: "To stymulujące, kiedy robi się nowe rzeczy"

Przy okazji projektu "Rób to, w co wierzysz" Sokół spotkał się w studio z Dawidem Podsiadło. Co wynikło z takiej współpracy?

Efekt poznamy już w przyszłym tygodniu, póki co otrzymaliśmy mały video teaser, a Dawid zdradza "Zarówno w klipie jak i w samym utworze otworzyliśmy się na trochę inną formę."

"W studio pracowało się zajebiście. Weszliśmy mając mglisty zarys, wyszliśmy z gotowym kawałkiem, którym jaraliśmy się wszyscy. To stymulujące, kiedy robi się nowe rzeczy" - mówi Sokół w rozmowie z cgm.pl

Sokół x Dawid Podsiadło - "Świadomy sen" (teaser)

o ja cie...
Sokół jest ciepły. Na sto procent. Piszę to bez hejtu czy jakiejś ironii. Jestem pewien, że "pseudonim Narrator" jest lewy. Po czym to wnoszę? Żaden psychicznie zdrowy heteroseksualny facet nie używa w swoich wypowiedziach tylu nawiązań do męskiego członka. U Sokoła ciągle przewijają się słowa "kutas", "penis" czy opisy czynności takich jak "ślinienie palca i wkładanie sobie w dupę" czy "smarowanie się stolcem". Ja i moi koledzy rozmawiamy o cyckach, cipkach, długich nogach czy fajnych dupach w gruszkę u dziewczyn a nie o penisach. Podsumowując - na stówę pedał.
Długopis Powietrze
Może nie tyle jest homo, co równie dobrze może mieć kompleks małego członka. Też zwróciłem na to uwagę, przy okazji kiedy Sokół promował akcję ,,wyloguj się do życia" czy coś w tym stylu, gdzie przy jednym z wpisów, przyjebał się do kutasów właśnie tych zalogowanych. Może siedzi mu ten kompleks na podświadomości i mimowolnie daje temu upust w wypowiedziach. Ostatnia zresztą wymiana Marysi na młodszą i bardziej luksusową sztukę, to też zresztą znany manewr przy pozowaniu na dobrego jebakę.
Uuuuuuu
Myślenie jak u 15 latka
hahaha
Dopóki nie ma Ciebie, wszystko jest super, bez smarowania żelem, chuj ci w dupe xD
hahaha2
Uzależnienie i kontrolą cudzą kocham. Mocno w dupę. Jednym ruchem zmieciemy dziadostwo :D
sorry
sorry, ale tak lukając z boku to można wywniskować, że Sokół jest cieplusim homosiem, a związek z Marysią czy teraz z tą panna co w TVN'ie trzymała gitarę w drugą stronę jest dla przykrywki. no chyba, że to taki lowelas. btw. Marysia lepsza niż ten plastikowy potwór!. Wojetek jeśli nie jesteś ciepły - ogarnij się! a ciuchy prosto to wiocha na maxa! sorry. ludzie już tego nie chcą, made in china z ucinanymi metkami po amerykańskich cenach - pojebane!
Ten Zsiadły
Ty - ten Zsiadły to żyd!!! Uważaj bo wyrucha cię na hajsy!!! A potem będzie płacz - i po co ci to?!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>