Peja odbiera Złotą Płytę oraz zapowiada nowy album!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-14 14:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Szef SLU zdaje się nie zwalniać tempa. Dopiero co otrzymaliśmy jego wspólny album z Magierą - "25_godzin", a Poznaniak już teraz przekazuje nam dobre wieści odnośnie jego nadchodzących ruchów.

Bez zbędnych ceregieli, dostaliśmy informacje na temat tytułu płyty, daty premiery, jak i imprezy promującej owe wydawnictwo.

W jednym z ostatnich wpisów na fan page artysty, dowiedzieliśmy się że festiwal Hip Hop Fever będzie miał swoją kontynuację. Jak mówi sam Peja: "Festiwal HIP HOP FEVER to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu TERRORYM FEVER. W ramach HIP HOP FEVER 2 będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo wielu znakomitych wykonawców polskiej sceny HIP HOP, którzy z okazji 43 urodzin Rycha Peji pojawią się tego dnia w hali poznańskiej Areny!"

W tym samym wpisie, dowiadujemy się również że data owej imprezy, będzie również datą premiery jego nadchodzącej płyty! Jego siódma solowa, a siedemnasta ogólnie płyta, będzie nosić tytuł "G.O.A.T." Tak, więc fanom poznańskiego rapera pozostaję ustawić przypomnienie na 21 września, kiedy właśnie odbędzie się impreza oraz premiera płyty. 

Ponadto raper poinformował nas również o tym, że album "25_godzin" sprzedał się w ilości uprawniającej do zgłoszenia go do nagrody Złotej Płyty. 

Poniżej przypominamy nasz podcast z Peją i Young Igim nagrany z okazji gali Popkillery 2019.

Peja x Young Igi - Popkillery 2019 Podcast

Tagi: 

PenAir
Rychu Peja dożywotni props
Pyrlandczyk
Kolejną płytę od Rysia kupię

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>