Liroy wśród wręczających Popkillery 2019! "Będą to najważniejsze nagrody dla rapu"

Polski raper, przedsiębiorca i polityk, ikona rodzimego hip-hopu i poseł na Sejm VIII kadencji - Liroy będzie jednym z gości specjalnych wręczających statuetki na pierwszej gali rozdania nagród branży hip-hopowej, Popkillery 2019!

Wydany w 1995 roku "Alboom" Liroya sprzedał się w nakładzie przekraczającym 500 000 sztuk, pokrywając się 4-krotną Platyną i do dziś będąc największym komercyjnym sukcesem w historii polskiego hip-hopu. Kto jak nie Liroy mógłby więc wręczyć nagrodę dla najlepszego rapera roku w trakcie gali Popkillery 2019? "Popkillery 2019 będą to najważniejsze nagrody dla rapu" - zapowiada słynny kielecki Scyzoryk w krótkim materiale video zapowiadającym wydarzenie.

 

Gala wręczenia statuetek organizowana przez Popkiller.pl wspólnie z marką Bacardi odbędzie się w formule zamkniętej ceremonii 8 maja 2019 w warszawskim Teatrze Capitol - obejrzeć będzie można ją podczas transmisji na żywo na kanale YouTube PopkillerTV. Prowadzeniem zajmie się wyjątkowy i niecodzienny duet - legenda hip-hopu a obecnie ring announcer Federacji KSW Waldemar Kasta oraz popularna raperka AdMa. Bezpośrednio po gali w połączonym z Teatrem Clubie Capitol będzie miało miejsce oficjalne afterparty, bilety na które można nabyć pod linkiem https://special.ticketos.pl/events/1981

Wydarzenie FB (afterparty): https://www.facebook.com/events/465364947371787/

Liroy wśród wręczających Popkillery 2019! "Będą to najważniejsze nagrody dla rapu"

szast_prast
no i spoko
Belmondoe
[komentarz usunięty]
AK47
Nowy album Schoolboy Q rozpierdala!!! Polecam :)
yunior01
Dobry ruch. Propsuje.
prep
Liroy aka Sejm Killer zawsze spoko.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>