Popkillery 2019 - Gremium Polskie

dodano: 2019-04-14 17:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)
Głosowania publiczności na #Popkillery2019 ruszyły, pora ujawnić Wam skład gremium, które również przyzna swoje nagrody w głównych kategoriach. Tak jak zapowiadaliśmy jest to skład ponad jakimikolwiek podziałami, a znajdują się w nim przedstawiciele różnych mediów i różnych pokoleń, których łączy przede wszystkim hip-hopowa pasja i opiniotwórczość.
 
Niezmiernie cieszymy się z tak entuzjastycznego odbioru naszych zaproszeń i z tego, że udało się zebrać tak znamienity team - są z nami reprezentanci prasy, radia i telewizji a także mainstreamowych portali informacyjnych, są media hip-hopowe, media muzyczne i lifestyle'owe, media ogólnopolskie i lokalne. Są hip-hopowi influencerzy, youtuberzy i komentatorzy wydarzeń, są fora i społeczności. Są w końcu dyrektorowie artystyczni 3 najważniejszych festiwali poświęconych polskiemu hip-hopowi (największy Polish Hip-Hop Festiwal, świętujący 18 urodziny najstarszy Mazury Hip-Hop Festiwal oraz zawsze mocno reprezentowany czeski Hip Hop Kemp). Dziś mamy dla Was skład decydujący w polskich kategoriach, jutro ujawnimy kto głosować będzie w zagranicznych (składy obu gremiów różnią się).

 
Różnica wieku między członkami gremium wynosi nawet do 40 lat, ich gusta i muzyczne spojrzenia bywają całkowicie różne, ale właśnie dzięki temu mamy nadzieję uzyskać jak najpełniejszy i najbardziej obiektywny obraz stanu polskiego rapu, tak by wręczyć artystom nagrodę, która rzeczywiście będzie miała dla nich wartość. Dziękujemy każdemu z członków gremium i każdemu ze wspierających mediów za to, że zgodzili się połączyć siły w tej szczytnej idei, nie wskazujemy w tym wpisie żadnego z nich tylko dlatego, że byłoby ich za dużo a nie chcemy nikogo pomijać ani wyróżniać - dlatego też skład podajemy Wam w kolejności alfabetycznej.
 
Równocześnie przypominamy, że swoich faworytów do nagród publiczności wskazywać możecie na https://www.popkiller.pl/popkillery a zwycięzców poznamy na gali 8 maja w Teatrze Capitol (transmisja na kanale PopkillerTV, wydarzenie w komentarzu), po której zapraszamy wszystkich na oficjalne afterparty w Clubie Capitol, dokładnie informacje podamy niebawem.

Od Hirka Wrony do Kstyka - Gremium POPKILLERY 2019 ponad podziałami!

reklama
xxxer
Mateusz macie zamiar zmodernizować kiedyś ten serwis do obecnych standardów?
glosowanie
gdzie tu sie kurwa glosuje na to gremium chce zaglosowac na Young Thug Polska
Anonim
Dawno tak syfiastego serwisu nie widziałem. Zero intuicyjności, tylko ganianie człowieka po podstronach. Żenada!
polać mu
zgadzam się! znacznie poważniejsza wiedza i obeznanie w światowym hh niż jakiś kstyk (ty k...) czy hype...
płetfal
gdzie to sie glosuje do chuja XD
Urban
Co tu do kurwy nędzy robi lil Konon? Jedynymi realnymi kandydatami na to miano zasługują Mati, Adamkiewicz i yurkoski
18kwietnia 22:49 7
A Gdzie Numer Raz ? .
Antysyf
Rozumiem wprowadzenie do gremium kstyka czy hypa ale serio yurkoski? Jest cała masa ludzi bardziej odpowiednich. Ktoś musiał nieźle posmarować.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>