Kali wraca do czasów Firmy - singiel i preorder albumu z Magierą

video
dodano: 2019-04-20 12:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na 20-lecie swojej pracy artystycznej Kali szykuje wraz z Magierą album "Chudy chłopak". Singiel „F.I.R.M.A” to hardcorowy i osobisty powrót do przeszłości rapera, okraszony klasycznym, brudnym bitem Magiery. Pełen „najtisowych” smaczków teledysk autorstwa 9 Liter Filmy, to mocna zapowiedź projektu.

Kali wspomina: "Popek był metalem gdy się poznaliśmy, nie wiedział kto to 2Pac"

Po nowocześnie brzmiącym "V8T' pora na brud i surowość - czy w tę stronę pojdzie całość czy też Kali planuje zabrać nas w podróż przez wszystkie muzyczne inspiracje z 20 lat twórczości? Pozostaje czekać - więcej info o albumie (preorder, okładka, data premiery) znajdziecie już w dziale Premier Płytowych.

POPKILLERY 2019 - zagłosuj na swoich faworytów

Kali x Magiera - F.I.R.M.A (cuty Dj Feel-X)

Tagi: 

1984
Dobry Wieczór POLSKO 20.04.2019. JAK BY KTOŚ JUŻ OBECNIE NIE KMINIŁ JAK BRZMIEĆ POWINIEN, LUB INNACZEJ...JAK BRZMIAŁ I CO MOŻNA NAZWAĆ RAPEM. "BRUDNY I SUROWY".DZIEKI KALI.
Stachursky
Spójrz z drugiej strony, Kali nagrał V8T i pokazał że "nowoczesny rap" można zrobić od serca i z przekazem, że dzisiaj to nie tylko paplanina o pieniądzach i tym jak ma się w życiu łatwo.
1984
Nie przeceniał bym słowa "przekaz" , bo jest ono wyciągane dziś wszędzie i przez wszystkich, takie same słowo banał, klucz jak "promocja".... Konkretnie obserwuje gościa od klika ładnych lat, za czasów firmy nie trafiał do mnie całkowicie. Obecnie konkretny raper, nie wpierdolił się w żadną spierdoline związana z kwestiami muzycznymi , fajnie się gościa słucha, przekonuje mnie to co rapuje. Obecnie jeden z ciekawszych raperów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>