YG i ScHoolboy Q przekładają premierę swoich albumów!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-08 11:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

W związku z ostatnimi wydarzeniami i śmiercią Nipsey Hussle’a, raperzy postanowili przesunąć premierę swoich najnowszych projektów. 

Żałoba, którą obchodzi większa część hip-hopowej społeczności, słusznie wpływa na decyzje artystów o wypuszczaniu nowej muzyki.  Zarówno bliski przyjaciel Nipsey'a YG, a także jego ScHoolboy Q, wobec tak tragicznych wydarzeń raperzy postanowili wstrzymać się, publikując również w sieci wyjaśnienia dla swoich fanów.

 

-Miałem w planach wydać album-niespodziankę 12 kwietnia. Teraz jednak musimy zająć się naszym bratem […], więc nie wypuszczę płyty w tym miesiącu. Przesuwam ją na maj, wybaczcie! - wyjaśniał YG na Twitterze.

 

 

Swoją wiadomość dla fanów opublikował na Instagramie również ScHoolboy Q, który już drugi raz wycofuje się z wypuszczenia płyty. Poprzednim razem Quincey odczuł śmierć Mac Miller’a jeszcze mocniej, zupełnie znikając z radarów na kilka tygodni. Tym razem raper wyraził swoją opinię o wydawaniu nowej muzyki w takich momentach w kontekście zapowiadanego wcześniej singla z Travisem Scottem.

 

-Chyba was po**bało, jeżeli uważacie, że wypuszczę jutro nową muzykę - rozpoczął - Nie ma takiej opcji. Jedna ze stacji miała moją płytę już przygotowaną do emisji i miałem problem ze zdjęciem jej. Nie tak to miało wyglądać. […] Nikt nie powinien aktualnie wydawać żadnej muzyki - zakończył.

 

 

w
przekładają "premiery"
nigga69
To sie nazywa szacunek
Belmondoe
[komentarz usunięty]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>