GoldLink i Andre 3000 razem w numerze - wyciek "Love 3rd"!

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-26 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

I to jest piękne - kiedy z rana w wiadomości dostaję link do świeżutkiego numeru z udziałem Andre 3000 z dopiskiem "słyszałeś?", wiem, że wiara w ten świat nie jest stracona! W obecnym natłoku premier i muzycznych nowości bardzo łatwo przegapić nawet takie perełki jak ta - a byłaby szkoda. Właśnie opublikowany, tzn. wrzucony przez kogoś do Sieci wyciek to rezultat jednej ze wspólnych sesji nagraniowych między GoldLinkiem i Andre 3000 w roku 2017.

Kawałek "Love 3rd", wyprodukowany przez Steve'a Lacy'ego i Matta Martiansa z ekipy The Internet, to energiczny, niesiony żywą perkusją i funkowym basem track, przywołujący klimatem klasyczne OutKastowe flow. Cudo! Sprawdzajcie póki gorące, no i póki nie zdjęte z Internetu.

GoldLink - Love 3rd feat. Andre 3000

Przypominamy też, że już niedługo światło dzienne ujrzy kolejna nowa zwrotka Andre 3000 - tym razem na nadchodzącym albumie Andersona .Paaka "Ventura" (szczegóły). Przypominamy też wypowiedź Denzela Curry'ego na temat Andre 3000 i tego, jak duży wpływ miał on na jego karierę (9:36):

Denzel Curry - interview - on 2Pac, Thug Life, Andre 3000, XXL Freshmen, Star Wars (Popkiller.pl)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>