Andre 3000: "Big Boi rapuje lepiej ode mnie"

dodano: 2017-11-08 12:40 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Andre 3000 udzielił dla GQ wyczerpującego wywiadu, w którym nie szczędzi słów pochwały dla swojego kolegi z OutKast, Big Boi'a. "Kiedy oglądasz wczesne teledyski OutKast, widzisz, że to Big Boi jest liderem. Zawsze był pewny siebie, podczas gdy ja byłem raczej nieśmiały. Big Boi rapuje lepiej ode mnie - zawsze to mówiłem" - stwierdził artysta, zaskakując chyba 99,9% fanów kultowej grupy.

Andre kontynuuje: "(...)Gdyby ktoś powiedział: <Wybierz kogo chcesz z OutKast jako swojego przeciwnika w bitwie>, nikt nie wybrałby mnie. Co ja mógłbym zrobić? Nawinąć jakiś duchowy szajs? Nie możesz pozwolić sobie na refleksje w bitwie - nikogo to nie obchodzi".

W długiej, owocnej rozmowie multiplatynowy artysta mówi także m.in. o przenosinach do Nowego Jorku, relacjach z mamą i swoim życiu osobistym. Całość można przeczytać tutaj.

Jom
W porządku gość.
polski rap gówno
andre 3k ma coś czego nie ma prawie nikt w polskim rapie - talent.
Jordan
dla mnie o klasie i wielkim talencie Big Boya świadczy sam fakt że przy Andre, mimo lat, nie odstał na jakąś zawrotną odległość. Dotrzymywać komuś takiemu tempa, a progres jaki Andre narzucał w 90'/00' był niebywały. Było wiele duetów w HipHopie w których jasno mozna było stwierdzić kto gra pierwsze skrzypce, przy OutKast nie wypada tego robić
Aaron
Być może Big Boi jest lepszym raperem, ale Andrzej3000 jest wszechstronniejszym artystą. Obaj są legendami though.
Gnur
Moze Boi jest bardziej uliczny i lepiej nawija, ale to Andre ma bardziej złożone, wielowarstwowe teksty. Jak ktoś zna angielski to czasem są ciężkie rozkminy :)
Arjen
O kurcze merytoryczne komentarze u góry, szok. Szanuje. Outkast zawsze w sercu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>