Otsochodzi feat. schafter, Ten Typ Mes "Sezon" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-18 14:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Otsochodzi - Sezon - feat. schafter, Ten Typ Mes

Na kanale Asfalt Records pojawił się premierowy teledysk do utworu “Sezon” z gościnnym udziałem schaftera i Tego Typa Mesa. Za produkcję utworu odpowiada duet SUPREMÉ & Cherry. Autorem obrazka jest Jakub Blank, znany z video “Worldwide” z tego samego albumu. Płyta Otsochodzi “Miłość” ukazała się 1 lutego i zadebiutowała na 3. miejscu zestawienia sprzedaży OLiS.

Szczegóły albumu w dziale 'Premiery Płyt'

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

reklama
polski rap gówno
o kurwa, ale gówno. te polaczki chyba się ścigają żeby jak najchujowszy kawałek wydać. jebać to asłuchalne homoseksualne ścierwo
jprdl
Zaczyna się pompowanie nowej gwiazdy Asfaltu, stawiam wszystko że każdy ruch, wers i nawet wygląd schaftera był opracowany w każdym szczególe przez tabun stylistów i wgl żeby schafter wydał się dzieciakom jak najbardziej cool i żeby kupili płytę w preorderze. Hip-hop, dobrze to robisz Janku z Flirtini i kurwo Tytusie, Ostrego "wersy w pysk" idealnie wyjaśniają właśnie tych dwóch grajków tutaj, poza Mesem ofc
Pecewiak
Ciekawe. Możesz rozwinąć? Gdzie to wyczytałeś?
jprdl
No na większości portali jeśli jest mowa o schafterze to mówi się również o tym że jego nowy menago to też menadżer Taco i Otso. nwm mi to pompowanie wydaje się oczywiste bo nie powiesz mi że między Otsochodzi i schafterem jest jakakolwiek chemia, to mi wygląda na stricte biznesową decyzję żeby stworzyć schafterowi taką pozycję na scenie żeby można ją było jakoś zmonetyzować, track z Taco to też pewnie kwestia czasu.
Pecewiak
To, że jest managerem schaftera już słyszałem. Pytałem raczej o Taco, bo zasugerowałeś, że Tytus i Janek z Flirtini kreują gwiazdy Asfaltu. Myślałem, że coś o tym wiesz. Wielki boost popularności Taco i Adiego były co najmniej podejrzane - nie chcę tu tworzyć teorii spiskowych, no ale nie wierzę, że można tak szybko namieszać pierwszą lepsza EPką wydaną na tzw. "dropa" bez singli i zapowiedzi. Nawet Małpa teledyski jakieś puszczał na MySpace. To nie jest normalne, że znane piosenkarki (Mela Koteluk itp.) wrzucają track jakiegoś nołnejma 3 miesiące po premierze. No chyba, że rzeczywiście mieli takich super znajomych, że solidarnie szerowali każdy ich post po kilka razy dziennie. Wtedy zazdroszczę im znajomych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>