Ten Typ Mes wspomina beef i bójkę z Mezo! (tylko u nas)

Przy okazji wielu ostatnich beefów dyskusja wokół nich kończy się tydzień-dwa po nagraniu ostatniego numeru. Inaczej było w przypadku konfliktu Mesa i Mezo, który rozgrzewał środowisko jeszcze długo po zakończeniu mikrofonowych zmagań. Czy to najlepszy beef w historii polskiego rapu? Na pewno jeden z czołowych.

Przed naszą kamerą Ten Typ wrócił pamięcią do rywalizacji z Mezo - zdradził też kiedy faktycznie wygasł ich konflikt oraz opowiedział o bójce między nimi, której temat pojawił się w numerze "Rudy Kurniawan", a także o późniejszym zaproszeniu Mezo na plan swojego klipu...

Wypowiedź pochodzi z 1 części wywiadu zrealizowanego w ramach cyklu Spot-Talk w sklepie Distance.pl przy ul. Marszałkowskiej 72 w Warszawie. Już na dniach 2 połowa wywiadu.

Rozmawiał: Mateusz Natali
Zdjęcia: Marcin Natali/ Young Sandi
Montaż: Mateusz Natali
Audio: Marcin Natali

Najlepszy beef w polskim rapie? Mes wspomina beef i bójkę z Mezo!

Tagi: 

Nikt ważny
Najlepszy beef to zdecydowanie Peja vs Tede
IT Operator - Service Desk
Raczej obrońcy vs tede
savalas
Mes nazywał Meza hiphopolo, a dziś nagrywa taki szajs, że hip hopolo to przy tym gangsta rap
Artorias
Nie kumam tylko, czemu Mes i Tede dograli się do jakiegoś Kapoty. Zwrotki dali spoko, ale jestem zawiedziony jako fan Mesa. Księciunio - sądząc po wywiadach - ewidentnie nastawiony jest na hajs i robienie hajsu na ludziach w roznym wieku, którzy słuchaja hurtwych produktow fabryki disco-polo. Gościu jest po podstawówce, zero warsztatu, pozniej mowi na siebie artysta. Najepsze w tym wszystim jest to, ze wypromowal go Diox. Oczywiście nie mam nic do Hifi Bandy, sluchalem czesto. Mam tyko wątpliwości co do autentycznosci Dioxa w tym momencie skoro promuje jak dla mnie cos takiego. Duzo raperkow sie teraz wybija, wytwornie to wgl jakas porazka. Mam wrażenie, że jebana masoneria dotarła pare lat temu do struktur polskiej muzyki, a jest w niej duza moc czyt. w słowie i dziala w dwie strony. Ludzie, kurwa, OBUDŹCIE SIE!! P.S. Zmieńcie nazwe tego poralu, bo jest nie całkiem prawdziwa:)
xDDD
Człowieku, co Ty pieprzysz?
Anonim
Witaj w 2019 gdzie disko polo jest bardziej naturalne niż ten śmieszny rap
Adam Smoliński
No, zwięzłe to to nie było, lekko mówiąc. Treść tego materiału dało się ująć w 4 zdaniach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>