Paluch o aktualnej sprzedaży, Bedoesie, Taco, Tau, Bezczelu, Białasie, Kafarze...

Paluch przebywa obecnie na wakacjach, jednak postanowił też poświęcić chwilę fanom i odpowiedzieć na serię pytań - a wśród nich nie brakowało konkretnych tematów. Począwszy od opinii o Bedoesie, Tau czy Taco Hemingwayu, ewentualności planów nagrywkowych z Malikiem Montaną czy Kalim i stosunków z Bezczelem czy Fokusem - aż po info o aktualnych wynikach sprzedaży "Czerwonego Dywanu" (który wybraliście najlepszą płytą grudnia) czy granicy między spoko reklamą a sprzedaniem się.

Paluch - Rentgen #31 / Wady bycia szczerym, najlepszy beef w polskim rapie

Wybrane odpowiedzi z Q&A z Paluchem znajdziecie na poniższych screenach - przypomnijmy, że to już drugi seans z pytaniami od fanów, który urządził w ostatnim czasie poznański raper -> Paluch o kosztach nowej płyty, sprzedaży, Tede, spotkaniu z Peją!

Więcej o Paluchu

Galeria

Gold$tein
Paluch sie nadaje, ale do ciagniecia lachy. Samozwanczy król polskiej rapgry, który uznał, że ma monopol na decydowanie o tym co jest dobre, a co złe. Paluch! Do nogi psie jebany
Igi
Czemu się chwalisz tym jak stara cię wola na obiad parchu.
tentypmatei
kciuk zamknij dupe już
Maxi
Dupę to ci na przerwie w kiblu zamykają. Wypierdalaj.
Szpecu
Nie słucham tego gościa tam jakoś ekstra, ale szacunek do jego osoby mam, ale kur, wa tak z wywiadu to taki istny debil, gamon. Yyyy, nwm, Yyyy, nie mam pojęcia, yyy, no mocne mocne. Jak tu słuchać tego wywiadu
Koti
Kurwy Psy , Pierdolone , nadejście na gościa z przesłaniem kurwa A sami w chacie na kolumnach bedoesa nakurwiacie Dno JEBAĆ Kurwy Tfu!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>