Tau "Egzegeza: Księga Pszczół"

dodano: 2019-01-09 21:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2019-03-01

„Egzegeza: Księga Pszczół” to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Czternaście bogato zaaranżowanych utworów zawierają historię, której nie sposób zrozumieć bez wysłuchania jej w całości. Autor przenosi odbiorcę w świat analogowych, żywych brzmień i głębokich metafor. Klimat płyty wymyka się ze współczesnych standardów. Wzbudza refleksję nad tajemnicą życia i śmierci. „Egzegeza: Księga Pszczół” to spójny, dojrzały i nietuzinkowy projekt w którym dopracowany jest każdy najmniejszy szczegół.

Preorder

Premiera albumu ,,Egzegeza: Księga Pszczół” odbędzie się 1 marca. Osoby, które zamówią preorder otrzymają wersje fizyczne pod koniec lutego. Trasa koncertowa rozpocznie się na początku marca.

Tracklista

na razie nieznana

Dodatkowo dostępna wersja specjalna!
Preorder: Fizyczna edycja limitowana w pudełku, cena: 89.90 zł

Znakomitą okładkę w niespotykanym kształcie i formie pudełka, album „Egzegeza: Księga Pszczół”, niezwykłe puzzle renomowanej marki Trefl oraz kilka wartościowych niespodzianek, a to wszystko zawarte w stylowych woreczkach ze sznurkiem. To nie koniec! Oprócz tego otrzymasz kupon rabatowy o wartości 10% na dowolny produkt marki odzieżowej Godline!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>