Kanye West atakuje Drake'a i oskarża go o groźby!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-15 17:40 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Od kilku miesięcy ciągnie się sprawa braku zrozumienia między Kanye Westem a Drizzym. Kiedy już zdawało się, że artyści znaleźli porozumienie i postanowili sobie wybaczyć, kilkanaście godzin temu na Twitterze Westa pojawiły się wpisy, które stawiają rapera z Toronto w jeszcze gorszym świetle.

Do pierwszych sprzeczek między Drake’iem a Kanye doszło podczas premiery albumu „DAYTONA” Pushy T. Chodziło wtedy głównie o „zdradę”, jakiej dopuścił się West, a także o wykorzystywanie go jako artysty przy tworzeniu własnych projektów.

Teraz w stronę Drake’a zostały wymierzone kolejne strzały. Ye wydaje się być poirytowany i zmęczony całą sprawą. Na swoim Twitterze Kanye wrzucił zdjęcie wiadomości, która mówi, iż Drake chciałby wyczyścić sample ze swojego numeru „Say What’s Real”, w którym użył bitu Westa z utworu „Say You Will”. Jest to związane prawdopodobnie z faktem, iż Drizzy planuje udostępnić swój projekt „So Far Gone” na serwisach streamingowych. Nie będzie to jednak możliwe bez zgody Kanye, która zresztą nie została udzielona.

Kanye wyśmiał prośbę Drake’a, określając rapera jako fałszywego. Chodzi tu o wersy skierowane w stronę Ye na utworze „SICKO MODE”. Według niego od tamtego momentu uważa się on za ofiarę prowokacji ze strony 6 God’a. Oberwało się także Travisowi, którego obowiązkiem, jako członkowi rodziny Kardashianów, miało być powstrzymanie takiego rozwoju sytuacji.

Jednocześnie West zrzuca odpowiedzialność na Kanadyjczyka za wydarzenia na jednym z koncertów King Pusha w Toronto, gdzie Drake rzekomo wykupił bilety z pierwszego rzędu. Jeden z fanów Drizzy’ego postanowił wbiec na scenę, co spotkało się z natychmiastową reakcją ochrony. Mężczyzna znajduje się aktualnie w stanie krytycznym, co według Kanye jest wyłącznie winą Drake’a.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, iż Drake dzwonił do Ye grożąc mu i jego rodzinie. Kanye zarzucił mu także naśmiewanie się z ludzi z problemami natury psychicznej, podając przykład Kid Cudiego, który został zaatakowany przez Drake’a, samemu będąc na odwyku, bez możliwości jakiejkolwiek odpowiedzi na jego diss.

Jak na razie był to monolog ze strony Kanye na Twitterze. Drake nie odniósł się do otrzymanych zarzutów, być może w najbliższym czasie dojdzie do kolejnego starcia lirycznego na amerykańskiej rapscenie?

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>