GZA - założyciel Wu-Tangu zagra w Polsce!

wydarzenie
dodano: 2018-12-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Panie i Panowie, przed Państwem The Genius aka GZA! Jako najstarszy członek grupy, określany jest "duchowym przywódcą" (ang. spiritual head). Jego album zatytułowany “Liquid Swords”,  wydany w 1995 roku, uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych albumów hip-hopowych wszech czasów i jeden z najlepszych albumów wydanych przez członków Wu-Tang Clan...

27 marca 2019 roku w Warszawie w klubie Proxima i dzień później, 28 marca we Wrocławiu w klubie Akademia, wystąpi jeden z najlepszych tekściarzy wszech czasów wg The Source, i jeden z najlepszych MCs naszych czasów zdaniem redakcji About.com, członek i założyciel Wu-Tang Clan, jednej z najważniejszych amerykańskich formacji hip-hopowych na świecie!

17 stycznia 1996 roku, płyta osiągnęła status złotej, a 15 września 2015 roku, RIAA ogłosiło, że album uzyskał status płyty platynowej. W 1998 roku magazyn The Source umieścił album na liście 100 najlepszych albumów rapowych “100 Best Rap Albums”, a w 2006 roku Liquid Swords znalazł się w książce Roberta Dmiery'ego, 1001 albumów, które musisz usłyszeć przed śmiercią, teraz dodatkowo, nadarza się okazja aby usłyszeć ten album na żywo w wykonaniu samego mistrza.
Koncerty w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się bowiem w ramach trasy koncertowej “Liquid Swords vs. Dark Matter” European Tour!

Bilety już dostępne!
27.03 Warszawa KUP BILET
28.03 Wrocław KUP BILET

Wu-Tang Forever!

25 years of "Enter The Wu-Tang: 36 Chambers": Ghostface on creating the classic

Tagi: 

the social one
Dla mnie najlepsi członkowie Wu indywidualnie to RZA i Method Man, ale GZA też sztos.
Pysznie
O kurwa coś pięknego. Mój ulubieniec z Wu Tangu. Dożywotni props za Liquid Swords. Po za GZA chciałbym zobaczyć na żywo Rakima i OC i mogę umierać.
Sadboy
Dawno gościa nie słuchałem a pamiętam te pięknie czasy jak katowałem Liquid Swords jeden z albumów mojej młodości :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>