Young Igi: "Wszędzie biją się, który hip-hop lepszy - stary czy nowy"

W ostatnich tygodniach sporo jest wymiany zdań między starą i nową szkołą oraz wzajemnych komentarzy i ocen. Odniósł się do tego Young Igi, zapowiadający swój klip do numeru z Peją.

"Ja pi**dole gdzie nie spojrze to sie bija o to ktory "hip hop" jest lepszy stary czy nowy. Do jednych i drugich... jutro z Rychem przejmujemy teren. ROBMY SWOJE ROZWIJAJMY SIE. CHCE MIEC KAZDA GLOWE PRZY SOBIE NIEZALEZNIE OD WIEKU I TEGO CZEGO SLUCHAJA" - napisał wczoraj Young Igi.

Teledysk "Lego" pojawi się dziś równo o 15:00 w naszym dziale Video - śledź by nie przegapić

Poniżej video, w którym Igi opowiedział nam krótko o swojej nagrywce z Peją:

YoungIgiPejafinal

Tagi: 

dvdvd
kurwa to nie chodzi o to, że robicie nowy rap tylko kurewsko słaby rap. Jest wielu dobrych z nowej fali, ale hypu na tych young igi multi i innych youtuberów nie kumam.
Brd src
Ja tam słucham to co dobre. A że jest w chuj więcej dobrych starych raperów to już nie moja wina.
Jebac rap
Teraz się kurwa biją a gdzie byli ci wszyscy obrońcy ja się kurwa pytam na początku 2010 jak rap zaczol się pierdolic i zmieniać co gdzie oni wszyscy byli? Teraz to już huja możecie zmienić. Jebac ten cały hip hop Banda hipokrytow nic więcej jebac
Trudat
Nie ma żadnego nowego albo starego hiphopu. Hiphop jest i był jedyny, nieprzerwanie od lat 70tych. Nazywanie chałtury i tandety czymś nowym to wasze usprawiedliwienie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>