PlanBe: "Czułem niesamowitą presję po 'Insomnii'"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-04 13:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

PlanBe wjechał "Insomnią" z buta zdobywając Złoto i wielomilionowe wyświetlenia. Teraz wraca z drugim legalem, z którego poznaliśmy już 2 single - pora na więcej info o płycie.

"Kawa i Xanax" - PlanBe o tripie z Quebonafide do NY i Toronto (Popkiller.pl)

[Powyżej video, w którym PlanBe wspomniał przed naszą kamerą trip z Quebo do Toronto i Nowego Jorku, na którym nagrali "Kawę i Xanax"]

„ ̶M̶O̶D̶A̶ ̶” to tytuł mojej najnowszej płyty, z której usłyszeliście do tej pory dwa single. Włożyłem sporo wysiłku, jeszcze więcej czasu i nerwów żeby brzmieniowo była na najwyższym możliwym pułapie. Nie wiem czy można tu mówić już o pełnej dojrzałości, ale na pewno z roku na rok nabieram nowych doświadczeń i czuje to w coraz nowszych numerach. Po znakomitym przyjęciu Insomnii, czułem niesamowita presję, która popchnęła mnie do tego, że szlifowałem każdy numer z MODY wielokrotnie, wyjebałem sporo odrzutów i wyselekcjonowałem tylko te najlepsze numery, z których byłem w stu procentach zadowolony. Mam nadzieje, ze wy też będziecie zadowoleni, dumni ze mnie oraz z tego, ze jesteście moimi słuchaczami. W jakiej formie nie przekazywałbym swoich emocji, zawsze byłem, jestem i będę w tym autentyczny. Nie dzielę muzy ani swojej, ani niczyjej na jakieś chore podkategorie po prostu robię to co sprawia mi niezmierną radochę i daje kopa do robienia tego dla Was. Taka jest właśnie „ ̶M̶O̶D̶A̶ ̶” . Cały ja,w totalnym przekroju mojej muzyki." - napisał PlanBe na swoim Instagramie. Zdradził też, że poznamy dziś gościa w trzecim singlu a preorder i wspomniany singiel pojawią się 6 grudnia.

Dotychczasowe single:

PlanBe "Klepsydra"
PlanBe "Na Dystans"

Poniżej możecie zagłosować na Najlepszą polską płytę listopada wg czytelników Popkillera

Tagi: 

jprdl
PlanBe top3 polskiego rapu obok Palucha i Bedoesa
haha
co kuuuurwa hahahahaha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>