PlanBe wspomina trip z Quebonafide do NY i Toronto (tylko u nas)

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-08 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Gdy rozmawialiśmy z Planem w Rentgenie przy okazji Młodych Wilków to wspominał, że jego tripem marzeń jest zobaczenie Toronto - minęło kilka miesięcy i poleciał tam z Quebo, by stworzyć hitowy singiel "Kawa i Xanax". Sprawdźcie jak PlanBe wspomina ten wypad za Ocean...

"Kawa i Xanax" - PlanBe o tripie z Quebonafide do NY i Toronto (Popkiller.pl)

"Myślę, że cała ekipa była pod wrażeniem tego tripu, szczególnie ja (...) Wyniosłem z tego też dużo inspiracji, jeszcze zdążyły się załapać na 'Insomnię', bo jeszcze dopisywałem i dogrywałem numery. Właśnie na 'Insomnii' jest jeden numer z Cianem P, producentem, u którego sobie tam pomieszkiwaliśmy, robiliśmy z nimi tam muzę na miejscu, także tam zajawka kipiała strasznie. (...) Ogólnie nie było tam w planach, że będziemy robić sobie z nimi muzę przez kilka dobrych dni, tylko tak jakoś wyszło - podłapaliśmy wspólną zajawkę i zamiast zwiedzać tam Toronto nie wiadomo ile to siedzieliśmy, słuchaliśmy bitów Ciana, pisaliśmy zwroteczki i jakoś tak to było... jeszcze parę kawałków mam zapisanych na dysku z tej wycieczki" - mówi nam reprezentant QueQuality.

Plan zdradza też czy większe wrażenie zrobił Nowy Jork czy Toronto oraz jak złapali kontakt z lokalnymi raperami i producentami.

Wypowiedź pochodzi z naszego wrześniowego wywiadu z PlanBe - a przypominamy ją w ramach #2017flashback czyli podsumowującego wspomnienia najciekawszych fragmentów popkillerowych wywiadów przeprowadzonych w minionych 12 miesiącach. Porozmawialiśmy w nim również o szalonych miesiącach po Młodych Wilkach, sukcesie "Hollywood$" czy legalnym debiucie.

PlanBe - wywiad: premiera debiutu "Insomnia", trip z Quebonafide do NY i Toronto (09.17, Popkiller)

Jergolicho Dron
OD SASA DO LASA> POZDRAWIAM SERDECZNIAWO mateusza natali, tego od natali kukulańzgiej
HEHE
QUEBO PLANEM A JEST ZALICZYĆ PLAN B XD
Anonim
Hitowy singiel to było np. bugatti ace hood'a a nie te piosenki dla polskich gimnazjalistek.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>