Eminem publikuje 10-minutowy freestyle!

video
dodano: 2018-12-02 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Klip ma promować film "Bodied", którego Eminem jest głównym producentem. Podczas 10-minutowego freestyle'u Shady porusza m.in. takie tematy jak zamach na koncercie Ariany Grande w Manchesterze, popularność leków psychoaktywnych czy używanie ghostwriterów przez innych MC. Ponadto Em odnosi się do pechowych linijek wycelowanych w Tylera, The Craetora w utworze "Fall".

Freestyle poprzedza krótka przemowa Eminema, w której wyjaśnia, czemu uwielbia bitwy freestylowe: - "Zawsze patrzyłem na to jak na konkurs, w którym twoim głównym celem jest zniszczenie przeciwnika, za pomocą jakichkolwiek słów, byleby uzyskać reakcję widownii. Bez jakichkoliwek limitów czy zasad."

Film "Bodied" możecie obejrzeć w usłudze Youtube Premium, natomiast freestyle zobaczycie zarówno tu jak i w naszej sekcji Video.

Poniżej możecie zagłosować też na Najlepszą zagraniczną płytę listopada wg czytelników Popkillera

Eminem - "Kick Off" (Freestyle)

Tagi: 

reklama
jprdl
O kurwa co za żenada, Marshall masz 50 lat gościu i rymujesz o zamachu terrorystycznym zamiast się normalnie wypowiedzieć, serio? Lil Yachty > Eminem, Mały Jachcik ma chociaz godnosc czlowieka i na starość nie bedzie taką spierdoliną jak Em
Krzyżak
Śmieszny jesteś typie
Anonim
Ty kurwa debil jesteś do potęgi. Idź słuchać rapu o cukierkach jebany cebulaku
Anonim
Hahaha jednak Polska to stan umysłu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>