Włodi do Multiego: "Kto ze starej szkoły ma zamkniętą głowę? Wymień ksywę!"

Nie milkną echa wobec apelu Young Multiego o "otwarcie głów" starej szkoły (w rozmowie z CGM'em), w reakcji na co Bonson kazał mu "zamknąć dupę". Teraz do tematu odniósł się Włodi zapytany przez Rasa o swoje podejście do tematu rapujących youtuberów i sytuacji na scenie rapowej.

YOUNG MULTI zdradza kulisy współpracy z PEJĄ!

"Dla mnie ostatecznym wyznacznikiem tego, jaki jest numer, jest to, czy jest dobry, czy chujowy. Nie interesuje mnie to, czy to zrobi kucharz, sprzątacz czy youtuber, jego zawód nie jest ważny. To, jak się ubiera – to są kwestie dodatkowe. Ale żeby wypowiadać się, dawać komuś rady, to trzeba mieć jakiś backup, trzeba mieć coś zrobione. Te słowa muszą mieć jakieś pokrycie. Kto ma tę głowę zamkniętą, kto? Wymień mi jedną postać ze starej szkoły, która ma zamkniętą głowę. Wymaga się od starej szkoły żeby była otwarta na nową, a z drugiej strony – mówię tu za siebie, jako stary gracz – biorę nowy beat i go rozpierdalam. Bierz beat z 90’s i zarapuj tak, że go rozpierdolisz, a potem pogadamy o jakimś otwieraniu się, zamykaniu (…) To jest łapanie się stereotypów, żeby nie drążyć tematu. Jak masz jakieś ale, to trzeba właśnie drążyć! Jak nie – to zamknij mordę, jak powiedział Bonson. Jak masz jakieś ale, to wymieniaj konkretną ksywę, konkretne zdarzenie, które uważasz, że było nie tak i wtedy jest o czym rozmawiać. A takie rzucanie słów na wiatr… Konkrety, konkrety, stary. Tego się ludzie boją przytaczać" - odpowiedział Włodi w newonce.radio w ramach audycji "Ras w tygodniu" prowadzonej przez Rasa. Odsłuch całości ma pojawić się niebawem.

Przypomnijmy, że już 30.11. pojawi się nowe EP Włodiego "Osad", natomiast jutro album "Trapstar" Young Multiego - szczegóły obu wydawnictw znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Poniżej nasz ubiegłoroczny wywiad z Włodim, jutro natomiast na naszym kanale pojawi się rozmowa z Young Multim - w widocznym powyżej fragmencie Multi zdradza historię i kulisy swojej współpracy z Peją.

Włodi - wywiad @ Spot-Talk #3 (08.2017, Popkiller.pl x Distance.pl)

reklama
fg
Ta apel bonsona to konkrety... włodi dobrze powiedział. Może być nawet sprzątaczka, ale najważniejsze jet to, jaki robi numer. Multi robi kawałki jakie robi, ale stara szkoła przypierdala się o to kim jest a nie co robi.
Spong
Ludzie przypierdalają się do pouczania i wożenia się jakiegoś gluta, który poziomem równa się Żuromowi.
bartisch
Ile to razy już było jechane po Multim czego on tutaj szuka jak nagrywał gierki . Długo szukać nie trzeba chociażby Kali. Multiemu spiny są niepotrzebne więc po co mu wymieniać ksywki , chłopak ma wywalone na innych i bardzo dobrze, że robi swoje.
Uki
Jak ma wywalone to czemu mówił w tym "przekazie" że go krzywdzi ocenianie po pozorach, i jak ma wywalone to po co mówi że inni mają otwierać głowy?
CHRZANEK PROSTO COMEBACK
Brawo Włodi. Ten typ powinien być sprzątaczką, przecież mopa ma na głowie
jprdl
Propsy
g3k0
Mnie to bawią te wszystkie zgredy co się prują do newschoolowych dzieciaków, bo łatwo ich ruszyć. A spiąć się do Malika, który ma już potężny fanbase w PL, że jest fejkiem to nikt odwagi nie ma. Banda pajacy z bonsonów jakichs włodich i kurwa hemp gru.
incoG
Jak nie? Decks wypowiedział się na jego temat u Rawicza, bez pierdolenia na okrętkę. Malik i ten mop to jadą na jednym wózku, szambiarka czy jakoś tak na to się mówi. Bez wartościowe pierdolenie wydukane w asłuchalny sposób. O warstwie lirycznej nie ma sensu się wypowiadać. "Jak kocha to połyka", coś w ten deseń. Tyle z tego dobrego, że jak jakaś dupa tego słucha, to od razu wiadomo co jest 5. Malik bandyta, a tatuaże z chipsów. Chciałbym to skrytykować w bardziej sensowny sposób, ale nie jestem w stanie przesłuchać więcej materiału, by się na jego temat wypowiedzieć. Nie żałuje
pozdro dla kumatych
O gustach się nie dyskutuje. Jedni lubią obcowanie z kozami inni z śmigają na koniu (Sokół, Kizo). Pytanie co ma być dominująca symboliką w mózgach gimbazy;-)
xDD
Włodi już chyba ci całkiem to zielsko mózg wyżarło xD
eemawu
dokładnie, włodi włącz myślenie.
Freezee
Czas wyjąć chuja z uszu. Marketingowcy od wyświetleń i lajków zacierają juz ręce na takich tłuków jak wy, którym można wcisnąć wszystko.
Kalif
Włodi ma rację. Multi dopiero co się pojawił, ledwo wydał dwie płyty, jak dotąd wszystkie kawałki brzmiące tak samo, wszystkie o tym samym i on będzie pouczał gości, którzy tworzyli tą scenę, żeby głowy otworzyli. Nagraj coś wartościowego to nikt nie będzie musiał głowy otwierać.
Kubzi
Cooo ? Słuchałeś chociaż jednej piosenki ? Gdzie widzisz podobieństwo w np ''Trap II'' i ''Noc rozliczeń'' ? Powiedział co myślał i ma do tego prawo nie zwyzywał nikogo. To , że nagrał dopiero dwie płyty nic nie znaczy ......... Jeszcze nie widziałem tak debilnego komentarza.
kustosz rapu
multi w rapie to jak Małysz w Dakarze - gówno potrafi ale pieniądze i rozpoznawalność pomogły mu stać się "kimś". To nie jest typ który, wybił się talentem czy świeżością tylko wcześniej nabitym fejmem. O taki polski Jake Paul czy inny Rice Gum...
Amen
Ten cały podział na nową szkołę jest śmieszny. Nagle pewna grupa osób stwierdziła, że będą mieli wyjebane na to czym jest hiphop, odetną się od niego i wszystko co robią ma być nowym synonimem całej kultury hiphop, która od lat 70tych polega na follow upach i nawiązywaniu do korzeni. Poziom liryczny szczególnie w Polsce zszedł do poziomu disko polo, brzmienie również. Jako producent promowany jest Graczyk, który robi podkłady jak ktoś najebany na ejayu. Taki Metro, który jest szanowany na całym świecie w Polsce jest anonimowy.Prawda jest taka, że brzmienie bardziej bliskie jest disko polo to więcej ludzi się jara. To wszystko jest kierowane do osób, które nie widzą różnicy między rapem, a hiphopem,a poziom tego co mają lubić i słuchać wskazują im marketingowcy od lajków i wyświetleń. Poziom żenady osiągnął apogeum. Wycie jak na kebabie u araba, brak przekazu, asłuchalność jak malikmontana to charakteryzuje krajową scenę.
Dr Joint
Seks analny – forma seksu polegająca na stymulacji odbytu partnerki lub partnera. Stymulacja tego typu nie musi polegać na wprowadzaniu penisa do odbytu. Pieszczoty mogą być wykonywane także przy pomocy odpowiednich przedmiotów, jak również palcami, językiem czy dłonią.
dom
Ten multi ma zawsze jakoś tak ryjec wysunięty do przodu
Świat Wiedzy
Multi Lotek (od 15.06.2009 Multi Multi) - bardzo popularna w Polsce gra liczbowa, polegająca na typowaniu (skreśleniu na kuponie) od 1 do 10 liczb oraz ustaleniu wybranej przez siebie wielokrotności (od 1 do 10 razy) stawki, która wynosi obecnie 2,50 zł (łącznie z dopłatą na sport i kulturę). Wytypowane liczby są następnie porównywane z wylosowanymi przez specjalną maszynę losującą (losowanie odbywa się 2 razy dziennie o 14:00 i 21:40) i w przypadku ich zgodności wypłacana jest stosowna nagroda pieniężna. Całość w Polsce nadzoruje Totalizator Sportowy. Multi Lotek powstał jako odpowiednik Keno. Debiutował w Polsce 18 marca 1996 r. Jego wejście na rynek zbiegło się z rozpoczęciem nadawania losowań w telewizji Polsat. W tym historycznym dniu wylosowano liczby: 04, 09, 10, 16, 21, 22, 23, 26, 27, 34, 35, 41, 42, 48, 62, 66, 68, 73, 76 i 78. Wprowadzenie codziennej gry liczbowej było możliwe dzięki przejściu na system on-line. Przygotowania do nowej gry rozpoczęły się na początku 1995 r. Wzorem innych krajów planowano pierwotnie nazywać ją - Keno. Zwyciężył jednak pomysł nadania nazwy odzwierciedlającej charakter gry. Padały pomysły Multilotto, MaxLotek. Ostatecznie jednak zwyciężyła nazwa Multi Lotek - oznaczająca "wiele lotków", bo składa się ona tak jakby z 10 różnych gier, w których można typować liczby z podanego zbioru. Grający sam decyduje, w której z nich chce uczestniczyć. Wykorzystana została zachodnioniemiecka maszyna losująca typu HBS/RFN/1973r., wcześniej używana w losowaniach Dużego Lotka, Super Lotka i Zakładów Specjalnych. Zestaw kul zakupiono w Niemczech od producenta maszyny. Wymiana maszyny losującej z tzw. łapą na nowe "urządzenie podciśnieniowe" oraz kul na jednolity żółty kolor nastąpiła po 317 losowaniach na początku października 1997 r. Przez pierwszy rok losowania odbywały się tylko cztery razy w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. 19.09.1997 zainaugurowano losowania niedzielne, zaś w listopadzie 1998 - środowe. Od dnia 18.03.1999 losowania odbywały sie już 7 dni w tygodniu. 1 października 2002 r. została wprowadzona nowa maszyna losująca Na początku 2004 r. miał miejsce swoisty rekord. Dnia 4 stycznia 2004 r. kwota wygranych wyniosła 206 procent wielkości sprzedaży. 27 października 2006 nastąpiło podwyższenie stawki podstawowej z 1,25zł na 2,50zł (2,00 + 25% dopłaty na sport i kulturę). 15 czerwca 2009 nastąpiła zmiana nazwy gry na Multi Multi. Losowania odbywają się teraz 2 razy w ciągu dnia - o godzinie 14:00 i 21:40. Z tej okazji wprowadzono również nowe urządzenie losujące. Po losowaniu z dnia 24 października 2009, w którym to doszło do awarii i wylosowania 21 liczb, wprowadzono z powrotem poprzednią maszynę losującą.
Peep
Nie trzeba chyba wymieniać, ale chyba Dixon37 dali "popis" ostatnio ;)
Amen
Dixony powiedziały jak jest, wszyscy siedzą cicho żeby hajs się zgadzał ale to co robi Białas muzycznie to jakaś tragedia, jego wożenie się, ciągłe beefy. Żeby nie było nie słucham ich nie lubię ale wreszcie ktoś miał odwagę powiedzieć, że poziom żenady osiągnął apogeum. Wycie jak na kebabie u araba, brak przekazu, asłuchalność. Inspiracja czerpana z disko polo.
AntyMultiSzczyl
Weź gościu zapuść dłuższe dredy i spierdalaj ze seceny bo narobisz kupę biedy wieśniaku po prostu pastewny buraku.
AniaxD
Nowy Białas youtu.be/9fJTwaM8aeU
HUBERT KASPRZYK
Niezła lala z tego mopa.
Krzyś
Przepraszam bardzo ale co niby takiego włodi wniósł do rapu i co on takiego niby zrobił? Jest raperem średnim, jakich w chuj w PL było. to że był w moleście to tylko i wyłącznie jakoś go tam ratuje i dzieki temu wogóle ktoś o nim pamięta haha. Ten typ się nie powinien wogóle udzielać bo jest tylko i wyłącznie znany i słuchany za to że współtworzył jeden z pierwszych składów w Polsce, a nie za skille beka w chuj. Równie dobrze gdyby żurom byl pierwszym raperem w PL to dziś tez by był legendą i był by prze chujem w oczach wielu :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>