Young Multi zdradza kulisy wspólnego numeru z Peją - tylko u nas

To jedna z najbardziej niespodziewanych kooperacji tego roku - na nowym albumie Young Multiego pojawi się Peja. Dopytaliśmy autora "Trapstar" o kulisy i genezę tej współpracy - sprawdźcie jak doszło do nagrania tego niecodziennego duetu!


Pełen wywiad z Young Multim pojawi się 23.11., w dniu premiery albumu "Trapstar" - Multi odniósł się między innymi do zarzutów wysuwanych w jego stronę przez sporą część polskiej sceny hip-hopowej, opowiedział też o swoich rapowych początkach i inspiracjach.

PS. Już 18.11. darmowy koncert wieńczący warsztaty Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa - na scenie klubu Poziomy pojawią się Hemp Gru, Peja i Waldemar Kasta. Więcej szczegółów na wydarzeniu FB.

***

Sprawdź też:

Peja gościnnie na płycie Young Multiego!

Peja: "Igi i Multi są bardziej autentyczni niż wielu szanowanych graczy na scenie"

Peja: "Gdy byłem w wieku Multiego wielu skreśliło mnie na starcie"

Bonus RPK o nagrywkach Peji z Young Igim czy Young Multim

YOUNG MULTI zdradza kulisy współpracy z PEJĄ!

Maślak
Zajebiscie to by było jakby Ci trapo-njusku-autotjunowcy spróbowali dobrze nawinąć na klasycznych samplowanych bitach i nie używali autotjuna...
Andrzej
Nie wiem jak taki Multi czy Zabson, ale Bedi w odp na diss nawinal na takim i chociażby flowowo wypadł lepiej od 90 % oldschoolowcow pl. Jak ktoś ma skill to nieważne czy old czy new, a zawsze sobie poradzi.
dbdbsdbdsbs
Ogłaszam koniec Ryszarda Peji. [*]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>