Metro Boomin wraca z emerytury! Premiera „Not All Heroes Wear Capes”!

Reprezentant St. Louis postanowił wznowić swoją producencką karierę, a efektem kilku miesięcy pracy jest najnowszy album zatytułowany „Not All Heroes Wear Capes”.

 

Jakiś czas temu Metro Boomin ogłosił, iż zamierza zakończyć swoją karierę jako producent.   Było to ogromnym zasmuceniem zarówno dla wielu fanów, ale także artystów, którzy stracili wtedy nadzieję na współpracę z legendarnym już producentem. Ten jednak postanowił się wyłamać i powrócić z nowym projektem.

 

„Not All Heroes Wear Capes” składa się z 13 utworów, a gościnne zwrotki nagrali tacy zawodnicy jak Drake, Gunna, Young Thug, Travis Scott, 21 Savage, WizKid, Gucci Mane i kilku innych. Pełną tracklistę znajdziecie w naszym dziale premier.

 

Metro postanowił wypromować swój album przy pomocy billbordów z jego zdjęciem i napisem „Czy ktoś widział tego mężczyznę?”, które były porozwieszane w Nowym Jorku i Atlancie. Cóż, człowiek się odnalazł, a jego najnowszą płyta jest dostępna na wszystkich serwisach streamingowych. Poniżej możecie sprawdzić okładkę projektu.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>