Waldemar Kasta znów za mikrofonem!: "Mogłem podzielić się jakąś dozą doświadczenia"

Waldemar Kasta to bezdyskusja legenda polskiego rapu i ikona wrocławskiej sceny hip-hopowej. Lider K.A.S.T.A. Składu i posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych wokali na scenie od kilku lat jest jednak nieaktywny - zawiesił rapową działalność i skupił się na innych płaszczyznach, będąc m.in. konferansjerem KSW.

Przy okazji akcji Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa Wall-E postanowił jednak ponownie chwycić za mikrofon, wcielając się w rolę prowadzącego warsztaty z młodymi MC, czego zwieńczeniem będzie wspólny numer z jego udziałem na bicie Voskovych zobrazowany klipem. Kastę złapaliśmy na planie teledysku do numeru, już po warsztatach, by zadać mu dwa szybkie pytania - w tym oczywiście o ewentualny powrót do rapu na dłużej.

Poniżej obejrzycie również videorelację z warsztatów, teledysk natomiast już niedługo. Obecnie trwa za to jeszcze rekrutacja na warszawskie warsztaty z Hemp Gru, Szwedem SWD i Forinem oraz poznańskie z Peją, Magierą i Forinem - wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie lub na wydarzeniu. Polecamy!

Waldemar Kasta znów za mikrofonem!: "Mogłem podzielić się jakąś dozą doświadczenia"

aasstek
gość powiedział że kończy i teraz co by nie zrobił to news o nim, dajcie spokój, typ, jego rap i filozofie nie nadają się na te czasy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>