Waldemar Kasta, Voskovy i Forin w akcji Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa!

Na przełomie roku pisaliśmy Wam o akcji Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa, poświęconej 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Efektem wspólnych warsztatów muzyczno-graficznych z Eldo, Czarnym HIFI i Forinem był utwór "Pokolenia" zobrazowany animowanym klipem i zamknięty na eleganckim wydaniu winylowym. Sukces inicjatywy sprawił, że tej jesieni DSU: SN odbędzie się jeszcze w 3 miastach, dzięki czemu młodzi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość wspólnej pracy pod okiem uznanych twórców.

Na początek rusza rejestracja na warsztaty we Wrocławiu, w których w roli prelegentów pojawią się Waldemar Kasta, Voskovy oraz Forin!

Warto zauważyć, że frontman legendarnego K.A.S.T.A. Składu od kilku lat trzyma się na uboczu rapowej sceny i bardzo rzadko zagląda do studia - okazja do wspólnej nagrywki z nim to więc nie lada unikat!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na wydarzeniu facebookowym, oraz na stronie www.sztukaniepodlegla.pl gdzie wystartowały dziś zapisy. Warsztaty odbędą się w terminie 3-5 września 2018 we Wrocławiu. Rekrutacja trwa do 22 sierpnia 2018 roku. Ilość miejsc ściśle ograniczona.

Niebawem info o kolejnych 2 miastach, w których odbędzie się akcja. A poniżej przypominamy efekty z Warszawy!

Eldo x Czarny/HIFI x DJ Kebs x Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa – Pokolenia

Eldo x Czarny/HIFI x Forin: Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa (videorelacja)

8 sierpnia
16;38

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>