YG dissuje 6ix9ine'a w klipie do "Bulletproof"! - teledysk

video
dodano: 2018-09-14 19:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Teledysk rozpoczyna się sceną, w której aktor grający 6ix9ine'a zostaję wprowadzony do więziennej celi, a inni więźniowie obrzucają go wyzwiskiem "pedophile". Scena nawiązuje do sprawy sądowej rapera z Nowego Jorku, która dotyczyła wykorzystywania seksualnego osoby nieletniej. Potem klip przechodzi we właściwy teledysk, w któym YG i Jay 305 bujają się razem w magazynie przy białym Lamborghini. Video w rozwinięciu.

Konflikt między raperami rozpoczął się od zaczepki YG w utworze "Suu Whoop". Po tym Tekashi w jednej z radiowych audycji stwierdził, iż raper z Los Angeles próbuje podbić hype swojej płyty, zaczepiając go.

Utwór promuje wydaną w sierpniu 3 płytę rapera z Compton pt. "STAY DANGEROUS". Oprócz tego teledysku, klipy zostały zrealizowane do kawałków "Suu Whoop", "Big Bank" i "Handgun".

Sprawdź najnowsze i nadchodzące premiery płytowe

Sprawdź najnowsze teledyski

Tagi: 

Anonim
Jebac tego kolorowego pedofila
sdssd
Przecież YG to drewniak, sam się broni plecami, zgrywa gangstera a to zwykła ciota. #Team69
Anonim
podbijam, wcześniejsze materiały nawet ale ten ostatni średni. Najbardziej mnie zirytował jak w jakimś radiu pytali go o najlepszych raperów a on wymienił drake, migos, 21 savage (fake G co go kobieta bije) i kogoś tam jeszcze, pogratulować. To że coś się najlepiej sprzedaje nie znaczy że jest najlepsze, może wyżej wymienieni coś tam potrafią ale w stanach jest w chuy dużo lepszych raperów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>