Flatbush Zombies znowu oddają hołd legendom w nowym singlu

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-22 08:52 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Sceną hip-hopową ostatnimi czasy coraz częściej trzęsą przypadki zniewagi legendarnych raperów przez świeżaków, tak jak ostatnio w przypadkach Lil Xana i 03 Greedo. Całkowicie odwrotnie do swoich kolegów po fachu odnajdują się reprezentujący Nowy Jork Flatbush Zombies. Pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu "Vacation In Hell", czyli "Headstone" naszpikowany był odniesieniami do legend hip-hopu i zapożyczonymi klasycznymi wersami. W drugim singlu, czyli "U&I", w którym wspomaga ich wokalistka DIA, trójka Zombiaków z Brooklynu kładzie świetne, osobiste zwrotki na bicie Erick Arc Eliotta i kolejny raz czerpią inspirację m.in. z Outkastu.

"Vacation In Hell" ujrzy światło dzienne już 6 kwietnia, więc FBZ sprawnie podgrzewają atmosferę nowym singlem. Wyprodukowane przez niezawodnego Ericka "U&I" jest spokojnym, jak na grupę utworem, w którym najbardziej błyszczy Meech Darko, który przejął zdecydowaną większość utworu swoją refleksyjną zwrotką o uzależnieniach i problemach psychicznych. 

Wspomniana wcześniej inspiracja Outkastami przejawia się w refrenie, gdzie Juice zapożycza wersy z refrenu "Git Up, Get Out" duetu z Atlanty, które śpiewa Cee-Lo Green. W kawałku można również wyłapać nawiązania do refrenu C-Murdera w utworze ze Snoop Doggiem, czyli "Down 4 My Niggas".

Zombie
I takie podejście się ceni. Robią dobrą robotę.
Anonim
Flatbush na propsie. Czekam na album i marrzy mi się colabo z xxxtentacion, byłby ogień.
Komsi
FLatbush na propsie, najlepsza grupa obok Pro Era i Black Hippy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>