Po zdjęciu Bonusa RPK i Quebo przypomnijmy sobie ich wspólny numer!

Internet zapłonął wczoraj w dyskusjach po tym, gdy Bonus RPK opublikował zdjęcie z Quebonafide określając go "ciekawą postacią". Zdjęcie zaszokowało wielu fanów z obu stron, a mało kto wie, że obaj panowie, reprezentujący dziś teoretycznie dwa skrajnie różne bieguny sceny, mieli już na koncie wspólny numer...

Zarówno Bonus jak Que pojawili się w 2011 roku w mocarnie obsadzonym ostrym posse-cutowym protest songu "Zemsty Nadejdzie Czas 2" zarejestrowanym pod szyldem Projekt Zemsty z powodu morderstwa ich znajomego w zakładzie karnym. Obok powyższej dwójki rapowali tam m.in. Peja, Dudek P56, Lukasyno, Popek, Żary, Kafar Dix37 czy Jongmen, a produkcją zajął się Fuso współpracujący wówczas z pnącym się po podziemnych szczeblach Quebo w ramach Yochimu.

Mija 7 lat i obu MC widzimy w zupełnie innym miejscu i zupełnie innym momencie karier. Choć nie ukrywamy dwóch rzeczy - po pierwsze wczorajsze zdjęcie rzeczywiście mogło zaskoczyć, a po drugie bylibyśmy mega ciekawi efektu ich ewentualnej kooperacji w roku 2018.

Tutaj wspomniane foto

Tutaj natomiast utwór, w którym usłyszymy m.in. Bonusa i Quebo

Poniżej głosowanie na najlepszy album lutego zdaniem czytelników Popkillera:

ANM
Nie "Ich wspólny numer..." gwoli ścisłości tylko panowie pojawili się po prostu obok siebie na jednym tracku, ciut mylący ten nagłówek. pzdr! 5!
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Bonus mógłbyś z tą twarzą "Zozole" reklamować :D
6kwietnia
1714

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>