Bonus RPK o beefie: "Białasa lubię a TPS'a szanuję za stare czasy"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 13:54 przez: Kontakt (komentarze: 10)

W konflikcie na linii SB Maffija-TPS linia podziału opinii i wsparcia wydaje się przebiegać wyraźnie - inaczej jest jednak w przypadku Bonusa RPK, który równie dobrze życzy obu stronom.

Zapytany przez fanów na swoim profilu co uważa o beefie stwierdził "Nie obchodzi mnie ta afera. robie swoje i nie wnikam", dodając również "ja osobiście Białasa lubię, ale po żadnej stronie nie stoję. Niech się dzieje wola Boska".

Gdy natomiast część słuchaczy zaczęła sugerować, że z uwagi na stare nagrania RPK i ZDR powinien twardo stanąć za TPS'em to Bonus odpisał: "Czy Wy na prawdę myślicie, że ja nie mam ważniejszych spraw na głowie niż jakieś dissy i afery w internecie?? Nie obchodzi mnie co powiedział jakiś leszcz, tak samo jak to kto wygra ten beef. 3/4 ulicznych raperów to zwykłe dętki co Wam tylko mydlą oczy słowami bez pokrycia. Szanuje TPS'a za stare czasy, ale nasze drogi już dawno się rozeszły. Białasa poznałem - też jest ok. Nie wpierdal*m się i tyle. (...) założyłem rodzinę i za kilka miesięcy rodzi mi się drugie dziecko. Mam o czym myśleć dlatego kwestia oglądalności, lub tego co ktoś o mnie myśli, po prostu mnie nie obchodzi. Nie jestem więźniem opinii publicznej i liczy się dla mnie jedynie zdanie mojej Rodziny i Przyjaciół. Ja znam tą scenę od zaplecza, a Ty tylko jako słuchacz. Napisałem wyżej, że za nikim nie stoję, więc nie szufladkuj mnie na siłę. Skoro uważasz, że moja muzyka nie ma polotu, to proponuje zmienić profil i gdzie indziej się udzielać. Moi prawdziwi Fani są ze mną bez względu na to co dziś jest na topie i z kim się trzymam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 5!!"

***

Sprawdź też:

Białas wyprowadza drugi cios - diss na TPS'a!

TPS szybko odpowiada na diss Białasa!

Trzeba przyznać - beef SB Maffiji i TPS'a podbija YouTube

Śliwa ponownie dissuje Białasa - "Ready To Die"

Bedoes na koncercie: "Zróbcie hałas dla Hemp Gru i wszystkich starych ekip"

Bilon o Bedoesie: "Mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą"

aelo
co to za czasy, ze bonus mowi jak czlowiek.
Grzywka
Wielkie brawa dla tego Pana ! 5 Bonus !
sda
Jak on mnie teraz zaimponował to głowa mała! Pełen szacun za tą wypowiedź i obsranie tych 3/4 pozerków. Czekam aż ktoś dopierdoli dobrym dissem Kafarowi - naczelnemu polskiemu hib-hobowi z zaczepkami z facebooka, które tak piętnuje w numerze cena marzeń. HIPOKRYTA
pixon27
kafar bez maski wygląda jak pizda... rapuje w niej bo by go wyśmiali
A teraz 18:10
A na koncercie był bez okularów i bez niczego z twarzą całą
hgfhfg
Bonusowi chyba można uwierzyć w to co mówi o ulicznikach, w końcu jest jednym z czołowych czy już nie jest autentyczny i się sprzedał? Zawsze to powtarzałem jak ktoś nie umie rapować to zasłania się jakimiś śmiesznymi zasadami, których sam nawet nie przestrzega, nie ma talentu to jest przekaz, propsy dla Bonusa
Ja
Podbijam. Jak to kiedyś nawinął Enson "jak raper nie ma głów, mówi-chodzi o prawdę,/jak dupa na nadwagę, mówi-chodzi o charakter"
Rafi
Wiecie gdzie mozna przeczytac wpisy Bonua na ten temat? Pozdrawiam
Smok Wawelski
Bonus już się "wypowiedział " na ten temat. Czynem. Czy tylko ja mam wrażenie, że tu nie chodzi już o muzyke? Pucha robi swoje... A czy może ma ktoś też odczucie, że bonus nie przestrzega wartości, o ktorych można usłyszeć w jego tekstach? Wydaje się to irracjonalne... No cóż - jeśli Bonus stanął po tej stronie, to oficjalnie jechać z kurwom. Chuj do dupy i do swoich!
Ggg
Zajebista i przemyslana wypowiedz 5 i powodzenia ziomus

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>