O co chodzi Quebo i Taco? Wyjaśniamy tajemnicze grafiki!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-03-12 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po półrocznej ciszy Quebonafide opublikował wczoraj tajemniczą grafikę na swoim Instastory. Dziś swoistą odpowiedź na nią opublikował Taco, który również odzywa się w mediach społecznościowych raz na x miesięcy. O co chodzi?

Postanowiliśmy wybadać co dokładnie oznaczają zaprezentowane przez raperów grafiki. "Ten układ to po prostu rozpoczęcie gry na małej planszy w chińskiej grze Go" - odpowiedział nam Theodor, zdradzając że swego czasu często w nią grywał. Go to starochińska gra planszowa, uznawana za jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających, w ostatnich latach zyskująca także popularność na całym świecie. W kulturze Wschodu uznawana jest za specyficzne połączenie nauki, sztuki i sportu.

Theodor dodał także, że w grze tej używa się jedynie czarnych i białych kamieni, Quebo rozpoczął więc rozgrywkę, ale nie może dołączyć do niej więcej osób niż Taco - wszelakie wrzutki z kolorowym trzecim kamieniem są dlatego z gruntu sprzeczne z zasadami i fejkowe. "Jest to arcyciekawa gra, więc polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać strategiczne myślenie" - kończy Theodor.

Jako że obaj raperzy opublikowali swoje grafiki jedynie na Instastory, to postanowiliśmy właśnie tam wyjaśnić Wam trochę więcej co do zasad gry i znaczenia grafik opublikowanych przez Quebo i Taco. Zapraszamy więc na Instastory @popkillerpl gdzie Theodor zaserwuje Wam krótki kurs!

***

Sprawdź też:

Quebonafide przerywa ciszę! Zapowiedź nowego projektu?

Taco Hemingway odpowiada na wpis Quebonafide - coś się szykuje?

O co chodzi Quebonafide i Taco Hemingwayowi? Tłumaczymy tajemnicze grafiki! (Popkiller.pl)

Eldo: "Quebonafide to właśnie ten hip-hop, o który walczyłem" (Popkiller.pl)

Galeria

polski rap gówno
to ten theodor co mu kuba knap suke wyruchał za plecami? XDDD on ma czelność sie w ogóle wypowiadać publicznie jeszcze? XDDD
Bihhhh
Zdajesz sobie sprawę, że kobiety mają wolną wolę?
polski rap gówno
wole dziwki chyba mają, jak sie puszczają na boku
Wolna Wola
W chuj wolna wola. Puszczenie się z ciotą na boku tak, żeby inny nie wiedział Jesteś aż takim cwelem, że byś to u swojej zaakceptował?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>