SOBxRBE wykorzystują swoją chwilę i wydają klip do "Carpoolin"

Każdy kto słuchał soundtracku do filmu Czarna Pantera zrealizowanego przez Kendricka Lamara musiał zwrócić uwagę na świetny banger "Paramedic!" autorstwa grupy z Bay Area SOBxRBE. Simmy B, Lul G, DaBoii oraz Yhung TO wspomagani przez K. Dota oraz Zacariego nagrali jeden z stand out tracków na albumie naszpikowanym gwiazdami będąc relatywnie mało znaną grupą z Vallejo w Kalifornii. W 2017 członkowie SOBxRBE skupili się na solowych projektach, ale w 2018 wyraźnie stawiają na wspólną pracę. Wykorzystując duże zamieszanie postanowili wydać album "Gangin", który okazał się bardzo dobrym materiałem poruszającym zarówno biodrami jak i głową. Dzisiaj dostaliśmy też teledysk do "Carpoolin".

Ciekawym zabiegiem jest wybranie akurat "Carpoolin" na singiel promujący "Gangin" w momencie, gdy czwórka raperów ma w zanadrzu wiele dużo bardziej chwytliwych utworów. Wykręcony klip do dobrego, eskperymentalnego kawałka pokazuje niesztampowość zespołu. Nie przez przypadek zostali oni przecież zauważeni przez Kendricka Lamara, który stara się wspierać wszystko, co kreatywne i pochodzi z Cali. Sam Yhung TO spytany dlaczego grupa zdecydowała się wybrać akurat ten utwór na singiel przyznał, że chce pokazać fanom różnorodność i energię zespołu: "Chcieliśmy, żeby pierwszy kawałek, który ludzie usłyszą z tego projektu miał tą energię, który my mamy. Lubię tą futurystyczną nostalgię w tym klipie. Uwielbiamy freestylowe'ać sobie do starych dance'owych melodii i energia, którą dał sampel "Silent Morning" Noela miał to coś".

Poniżej możecie sprawdzić nakręcony w rodzinnym dla SOBxRBE Vallejo klip do "Carpoolin". Jeśli nie jest to do końca wasza bajka to nie zrażajcie się i koniecznie sprawdźcie album "Gangin".

SOBxRBE - Carpoolin’ (Official Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>