XOXO: Nightgang - czyli The Blu Mantic zaprasza na imprezę! (10.02)

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy
dodano: 2018-02-07 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

XOXO Party, ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Data: 

2018-02-10 22:00

Już w najbliższą sobotę w warszawskim klubie XOXO Party odbędzie się wyjątkowa impreza, prowadzona i organizowana przez naszego Młodego Wilka - The Blu Mantica! Blu postanowił odwdzięczyć się Warszawie za gościnność i wspólnie z grupą znajomych wyprawić huczny, teksańsko-brooklyński balet, za cel stawiając sobie ukazanie przekroju czarnych brzmień - od r&b i rapu z lat 90-2000, po new-schoolowe, trapowo-house'owe klimaty - czyli coś dla każdego.

W trakcie swojego pobytu w Warszawie poznałem wiele wspaniałych dusz i fascynujących osobowości. To wydarzenie ma na celu szerzyć dobre wibracje i przypomnieć nam, co tak naprawdę jest najważniejsze w tej kulturze. Społeczność. - zapowiada Blu. Szczegóły w rozwinięciu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Udało mi się nawiązać współpracę z niesamowitymi ludźmi, którzy pomogli mi stworzyć #NIGHTGANG. Ten event będzie imprezą stworzoną specjalnie dla wszystkich tancerzy, raperów, ulicznych fotografów, vloggerów, osób z kręgu ulicznej mody, insta modelów i modelek oraz wszystkich pozostałych, którzy zwyczajnie tęsknią za klasycznym, grubym rapowym melanżem. Dodatkowe wrażenia zapewnią specjalni goście, którzy postarają się, aby ta pierwsza impreza z cyklu wypadła naprawdę epicko. - The Blu Mantic

Ceny biletów:

Wejście: XOXO Cards (VIP, APARTMENT, LADIES) - 10 PLN
Promotors 15

Panie 10 PLN i 15 po 00:00
Panowie 20 PLN i 25 po 00:00


Chcemy zaprosić Ciebie i całą Twoją ekipę do zabawy razem z nami w rytm klasycznego hip-hopu zmieszanego z klimatami Trap house. Szykujcie się na ogień!

Drzwi: 22:00

Przyjdźcie wcześnie! NIE PRZEGAPCIE SHOW...

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>