The Blu Mantic "9 Zer" (Taco Hemingway '6 Zer' Remix) - teledysk

2017 był dla The Blu Mantica rokiem przełomowym i mocnym zaznaczeniem swojej pozycji na polskiej scenie muzycznej. Nasz Młody Wilk domyka go natomiast serwując coś specjalnego - luźny remix hitowych "6 Zer" Taco Hemingwaya, będący zabawą muzyką oraz... językami, ponieważ Blu zgrabnie splata tu angielski z polskim!

Remix zobrazowany spontanicznym street-video i pozytywnie przyjęty przez autorów oryginału - Taco i Rumaka. Idealnie na zakończenie pełnego wrażeń roku, a do tego w dniu kolejnych urodzin pochodzącego z Teksasu a mieszkającego w Warszawie rapera - 100 lat Blu i życzymy 9 zer! "You ain't ready for that ogień!"

Rap: The Blu Mantic
Music: "6 zer" - instrumental remake
Original version: Taco Hemingway "6 zer" (prod. Rumak) (2015, Asfalt Records)

The Blu Mantic - 9 Zer (Taco Hemingway '6 Zer' Remix) - Official Video

odd
przecież to sie nie rymuje nawet xdxdxd
Brake96IWS
Właśnie, że tak ale akcentowane na ostatnią sylabę, jak na niego to wyjątkowo udało mu się trafić w beat chociaż tyle co on jest w Polsce to albo mógł więcej tych wersów po naszemu dać albo mógł chociaż te pojedyncze słowa lepiej wymawiać- żabka chyba dosyć dobrze mu poszło i jabłko, a tak to humor totalnie po Anglu powiedział. Chyba se problemów u Cripsów chłop narobił, że do biedolandii musiał uciec, zamieszkać i rapować.Masa populizmów i podstawowej techniki, niczym się nie zaznaczył na Polskiej scenie bo nikt go tu nie słucha, a że u nas wydaje to w świecie też nikt o nim nie łyszał
Brake96IWS
Clanrap robi porządki bo zablokowali możliwość komentów bez konta to bądźcie pierwsi z newsem- Słąwy nowy numer wydali z klipem z melanżu i od razu przewidziałem, że skoro Sławy-To brzmi jak (prod who cares?) to pominąć nawias i "prod." i wychodzi tytuł
mewho
a ja sie pytam co to sa za laczki na drugim planie w tym klipie, bo zeby Murzyn sie prezentowal powazniej i lepiej niz bialy w rapowym klipie to jest serio coś. co za amatorzy.
polski rap gówno
po co pedała remixować?
Antyhejt
żebyś mógł napisać zjeb.... komentarz.. ale czego wymagać od ćwierć-mózgowca.
polski rap gówno
czyli zgadasz sie, że zremixował pedała, cwelu XD
Antyhejt
Potwierdzilęś jedynie moją teze. a nawet skłaniałbym się do 1/8 ej mózgu. nie pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>