Eldo planuje super-grupę: "Takie Slaughterhouse tylko jeszcze z muzykami" (tylko u nas)

Eldo znany jest doskonale jako twórca solowy, jednak część z jego najlepszych projektów to te nagrane w grupach - niedawno napomknął, że chciałby znów połączyć siły z innymi raperami a teraz opowiedział nam obszerniej o całej wizji, która wygląda dość ambitnie - "Zrobiłbym takie Slaughterhouse tylko jeszcze z muzykami, takie są plany" usłyszeliśmy.

"Na pewno myślę o tym, żeby rapować przynajmniej we 3 osoby, bo to są 3 charaktery, jakby były 4 osoby to by było jeszcze lepiej, a 5 jeszcze lepiej, bo wtedy jeszcze bardziej się nakręcasz, więc im więcej charakterów tym lepiej. Tylko czasami to nie działa i okazuje się, że możesz się lubić z kimś osobiście, dogadywać jak się widzisz w piątek wieczorem na 2 godziny przy barze, ale nie masz w studiu z nic razem nic do powiedzenia" - tłumaczy Eldo w 6:00 naszego wywiadu na 20-lecie twórczości:

Eldo - wywiad na 20-lecie: jubileusz, Grammatik, zmiany i nowa szkoła (11.2017, Popkiller.pl)Dodaje również, że nie spieszy się z tym projektem, a póki co pracuje nad EP-ką z Voskovymi: "Nigdzie mi się nie spieszy, ale jest to w głowie, że chcę zrobić zespół, taki solidny, mocny zespół, jeszcze z muzykami na dodatek. Jak będę miał tylko wolniejszy, swobodniejszy łeb to będę o tym myślał i pracował, żeby to zrobić."

Czy w takim projekcie Leszek widziałby raperów z podobnej stylistyki i pokolenia, czy właśnie totalnie innych i kontrastowych? "Nie chciałbym właśnie żeby to było w opcji 'mentor Eldoka nagrywa ze swoimi fano-raperami. Wolałbym zdecydowanie, żeby to było totalnie równorzędne, a im bardziej te przeciwne charaktery będą... wiesz, Genius i Ol' Dirty Bastard też ze sobą mieli niewiele wspólnego, a byli w jednym zespole i dogadywali się w nim całkiem nieźle. (...) Dużo bardziej by mnie na pewno fascynowała praca z kimś kto jest 180 stopni ode mnie, niż z kimś, kto jest po tej samej stronie estetycznej, bo to by było nudne po prostu."

fot. u góry: Tomasz Karwiński

Polecamy również wyjątkowy ranking, w którym Eldo układa wszystkie swoje płyty (solowe a także Grammatik i Parias) w kolejności od najbardziej do najmniej ulubionych:

Eldo ocenia swoją dyskografię - ranking na 20-lecie! (Popkiller.pl)

Eldo: "Quebonafide to właśnie ten hip-hop, o który walczyłem" (Popkiller.pl)

Tagi: 

reklama
OK
Wszystkiego się chwyci by pieniądz się zgadzał. Nudny jest, a Wy wciąż o nim piszecie. Płaci wam za to?
eldojot
Przez tyle lat na scenie chyba udowodnił, że to co napisałeś jest kompletną bzdurą. A piszą bo zrobili jeden wywiad i teraz będą wrzucać co dzień/dwa wycięty kawałek, żeby się kliknięcia zgadzały.
Slimson
Lubie Eldoke ale zanim wypowie sie na tematy Hip Hopowe powinien dowiedziec sie pewnych rzeczy... Genius i ODB nie maja nic wspolnego??? a nie byli kuzynami przypadkiem ?
shaolin masta
mówi że niewiele,byli kuzynami ale myślę że chodziło mu o stylówkę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>