Eldo, Czarny HIFI i Forin w akcji na 100-lecie niepodległości!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-10-25 15:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas warsztatów z Eldo (Grammatik), Czarnym HiFi (Otrabarwa Studio) oraz Grzegorzem "Forinem" Piwnickim uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość wspólnej pracy pod ich okiem. Efektem prac będzie nagranie utworu na bicie Czarnego z udziałem Eldo i nakręcenie teledysku, zaś podczas warsztatów z Forinem uczestnicy zaprojektują okładkę płyty.

Najpierw najbardziej utalentowani producenci dostaną szansę poznania tajników pracy Czarnego HIFI w doskonale znanym studio Otrabarwa, gdzie przez ostatnią dekadę swoje klasyczne albumy nagrywali m.in. Sokół, Eldo, KęKę, VNM czy Ania Dąbrowska. Następnie pod okiem Eldo raperzy popracują nad tekstem i nagraniem, a graficy ze wsparciem Forina stworzą własny projekt okładki.

 
Jak dostać się na warsztaty? Wystarczy zgłosić się do jednej z 3 kategorii do na stronie drugastrona.org i wykonać jedno z zadań - wyprodukować bit w odpowiednio podniosłym nastroju (możliwość samplowania pieśni patriotycznych), napisać i zarejestrować zwrotkę na jeden z tematów związanych z rolą młodych warszawiaków w odzyskaniu niepodległości przez Polskę lub wysłać swoje graficzne portfolio. Powodzenia!
 

Eldo x Czarny HIFI x Forin: Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa (zapowiedź)

hello
no i gdzie wyniki?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>