Pezet & Czarny HIFI "Co jest ze mną nie tak" - nowy teledysk!

Do sieci trafił właśnie nowy utwór Pezeta, pierwszy po ponad dwuletniej przerwie. Kawałek wyprodukował Czarny HIFI. Teledysk powstał na podstawie fragmentów filmu „Kamper” w reżyserii Łukasza Grzegorzka.


Jest to dla mnie ważny kawałek, jestem z niego bardzo zadowolony, ale jeśli jakieś mądre głowy będą chciały liczyć mi rymy to nic z tego nie będzie. Nie traktuję tego utworu w kategoriach muzyki rap czy jak kto woli hip hop, w ogóle.

Jakiś czas temu odezwał się do mnie Łukasz Grzegorzek, reżyser filmu pt. "Kamper", który premierę będzie miał w maju. Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest po prostu zajebisty. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, bez jakiejś gównianej komedii romantycznej, bez martyrologii, bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy. Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce. Treść utworu jest bardzo inspirowana treścią filmu, ale również wieloma moimi doświadczeniami na płaszczyźnie damsko-męskiej.

Sprawdźcie klip autorstwa Łukasza Grzegorzka z Piotrem Żurawskim i Martą Nieradkiewicz w rolach głównych. Pojawia się również mój ulubiony Jacek Braciak. Mnie nie ma i o to chodzi, bo chodzi o film.

Na koniec chciałem wszystkich uspokoić z tym całym "powrotem". Nie wracam z nowym albumem, a przynajmniej jeszcze nie i raczej nie prędko, ani do grania koncertów. Nie jestem jeszcze w takiej formie. Zobaczymy co czas pokaże.

Tagi: 

reklama
syn ostrego
Pozdro Pezet Szacun a stare płyty ale dobrze że nie wracasz bo tego odgrzewanego gówna nie da się słuchać,nudne, wtórne, męczące. Trzymaj się mordo i wracaj do zdrowia i formy z muzyki klasycznej. Pozdro Pezet nie nagramy nic wierzę !!! :D
incoG
Ten kawałek taki do posluchania. Jest nowy, świeży jak sezonowi słuchacze rapu. Do takiego Pezeta chętnie wracam -> youtube.com/watch?v=EdAJRw-mJXw

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>